Vakarbuļļos nezināmi ļaundari nodedzina ugunsuzraudzības torni

Komentāri

Kaut ko tādu pat nevarējām iedomāties, saka Vakarbuļļu iedzīvotāji, kuriem pirmdienas pievakarē uz privātmāju rajonu vajadzēja saukt glābējus, jo mežā uzliesmojis ugunsuzraudzības tornis. Notikušais tikai un vienīgi tiek saistīts ar ļaunprātību.

Ar atklātu liesmu švirkstēdams un rūkdams pirmdien Vakarbuļļos nodega Latvijas Valsts mežu ugunsuzraudzības tornis. Ugunsnelaimi kā tādu milzu jāņuguns lāpu pamanījuši vietējie iedzīvotāji un izsaukuši glābējus.

Ugunsdzēsēji gan neko daudz nav varējuši padarīt tādā augstumā degošam objektam. Ja šļūteņu garums pat pietiktu, tad kāpšana augšup radītu risku, ka kaut kas var uzkrist uz galvas.

Vietējie saka, ka pēdējā laikā tornī kāpuši visi kam nav slinkums – vietējie dzērāji, pārgalvji, fotogrāfi un sazin vēl kādu iemeslu dzīti nelūgti ciemiņi.

Policija noteikti meklēs huligānus, kas izraisījuši liesmas un, domājams, ka tālu nav jālūkojas, un tas nebūs grūts darbiņš, jo dedzinātāju galvās acīmredzot ir zāģu skaidas. Ja aizdegšanās būtu straujāka, viņi gluži vienkārši nepaspētu nokāpt lejā un no notikuma vietas viņus nāktos aizvest līķu maisos.

Lasi vēl