Vakarbuļļos nezināmi ļaundari nodedzina ugunsuzraudzības torni

Komentāri

Kaut ko tādu pat nevarējām iedomāties, saka Vakarbuļļu iedzīvotāji, kuriem pirmdienas pievakarē uz privātmāju rajonu vajadzēja saukt glābējus, jo mežā uzliesmojis ugunsuzraudzības tornis. Notikušais tikai un vienīgi tiek saistīts ar ļaunprātību.

Ar atklātu liesmu švirkstēdams un rūkdams pirmdien Vakarbuļļos nodega Latvijas Valsts mežu ugunsuzraudzības tornis. Ugunsnelaimi kā tādu milzu jāņuguns lāpu pamanījuši vietējie iedzīvotāji un izsaukuši glābējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji gan neko daudz nav varējuši padarīt tādā augstumā degošam objektam. Ja šļūteņu garums pat pietiktu, tad kāpšana augšup radītu risku, ka kaut kas var uzkrist uz galvas.

Vietējie saka, ka pēdējā laikā tornī kāpuši visi kam nav slinkums – vietējie dzērāji, pārgalvji, fotogrāfi un sazin vēl kādu iemeslu dzīti nelūgti ciemiņi.

Policija noteikti meklēs huligānus, kas izraisījuši liesmas un, domājams, ka tālu nav jālūkojas, un tas nebūs grūts darbiņš, jo dedzinātāju galvās acīmredzot ir zāģu skaidas. Ja aizdegšanās būtu straujāka, viņi gluži vienkārši nepaspētu nokāpt lejā un no notikuma vietas viņus nāktos aizvest līķu maisos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl