Vakar Latvijā dzēsti 14 kūlas ugunsgrēki

Komentāri
Vakar Latvijā dzēsti 14 kūlas ugunsgrēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 57 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 14 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija 6,7 hektāri. Kopumā šogad reģistrēti jau 1193 pērnās zāles ugunsgrēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakardien platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Alūksnes novada Liepnas pagastā, kur pērnā zāle dega 1 hektāra platībā un iespējams tieši kūlas degšanas rezultātā nodega šķūnis 15 m² platībā, bet otrs lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Daugavpils novada Laucesas pagastā, kur pērnā zāle dega 8000 m² platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, cepeškrāsns, kravas automašīnas riepa, starpstāvu pārsegums, jumts, siena, grīda, viesu nams, divas dzīvojamās mājas, divas saimniecības ēkas, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakardien Lubānas ielā Rīgā ugunsdzēsēji glābēji no koka nocēla kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt lejā, bet Maskavas ielā Rēzeknē ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstorņa otrā stāva nocēla kaķi un nodeva to saimniekiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl