Komentāri

Ropažu pusē Tumšupes ciematā naktī nodegusi 400 kvadrātmetru liela, pamesta ēka. Glābēji cīnījušies ar liesmām līdz rīta gaismai, bet iedzīvotāji tagad saka – viss velti. Vajadzēja ļaut lai nodeg! Tagad ciematā, pašā šosejas malā, par vienu graustu vairāk.

Tumšupes ciematā uz ielām apgaismojuma nav, tāpēc vēlā vakara stundā, kad pēkšņi lielceļa tuvumā kļuva gaišs visi skrēja pie logiem. šosejas Garkalne – Mālpils ceļmalā aizdegās kāda sen pamesta privātmāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man piezvanīja draudzene un pateica, lai paskatos pa balkona logiem. Es paskatījos – viss deg. Māja bija pamesta. Neviens tur nedzīvoja? Manuprāt, neviens nedzīvoja,” zina stāstīt vietējie. Tieši tāpēc viņi domā, ka liesmas pielaistas tīšuprāt. Ēkā arī elektrības nav bijis.

Foto

Par to, ka ēka aizdedzināta vietējie īpaši neuztraucas – saka, ka piecpadsmit gadu laikā šis ir pirmais acīmredzamais tīšas dedzināšanas gadījums. Tumšupes iedzīvotājus vairāk uztrauc fakts, ka tagad nenorobežotajā un faktiski bez žoga palikušajā graustā gribēs līst bērni un kaut kas var uzkrist uz galvas. Gādāt par ēkas nojaukšanu vai iekonservēšanu tagad ir šī nama īpašnieku rūpe, taču viņi apkārtnē nav manīti jau gadiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl