Komentāri

Ropažu pusē Tumšupes ciematā naktī nodegusi 400 kvadrātmetru liela, pamesta ēka. Glābēji cīnījušies ar liesmām līdz rīta gaismai, bet iedzīvotāji tagad saka – viss velti. Vajadzēja ļaut lai nodeg! Tagad ciematā, pašā šosejas malā, par vienu graustu vairāk.

Tumšupes ciematā uz ielām apgaismojuma nav, tāpēc vēlā vakara stundā, kad pēkšņi lielceļa tuvumā kļuva gaišs visi skrēja pie logiem. šosejas Garkalne – Mālpils ceļmalā aizdegās kāda sen pamesta privātmāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man piezvanīja draudzene un pateica, lai paskatos pa balkona logiem. Es paskatījos – viss deg. Māja bija pamesta. Neviens tur nedzīvoja? Manuprāt, neviens nedzīvoja,” zina stāstīt vietējie. Tieši tāpēc viņi domā, ka liesmas pielaistas tīšuprāt. Ēkā arī elektrības nav bijis.

Foto

Par to, ka ēka aizdedzināta vietējie īpaši neuztraucas – saka, ka piecpadsmit gadu laikā šis ir pirmais acīmredzamais tīšas dedzināšanas gadījums. Tumšupes iedzīvotājus vairāk uztrauc fakts, ka tagad nenorobežotajā un faktiski bez žoga palikušajā graustā gribēs līst bērni un kaut kas var uzkrist uz galvas. Gādāt par ēkas nojaukšanu vai iekonservēšanu tagad ir šī nama īpašnieku rūpe, taču viņi apkārtnē nav manīti jau gadiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl