Komentāri

Degpunktā komanda saņem daudzus skatītāju zvanus un uzklausa stāstus par visdažādākajām dzīves situācijām. Šoreiz Degpunktā skatītājs Edijs ar raidījuma starpniecību vēlējas pateikt paldies Tukuma policistiem par operatīvu kūlas dedzinātāju notveršanu. Sīkie bezkauņas bija izdomājuši dedzināšanu apvienot ar kino filmēšanu.

Aizvadītajās brīvdienās kopumā dzēsti vairāk nekā 80 hektāri degošas pērnās zāles. Tukumā kāds bērnu bariņš šai bēdīgajai statistikai būtu pieskaitījuši vēl pāris hektāru, ja Edijs kopā ar draugiem sestdienas vakarā neatmaskotu mazgadīgo nodomus. Edijs atzinīgi vērtē policijas darbinieku operativitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Par degošo pļavu puišu bariņš negrasījās priecāties vienatnē, un šim pasākumam bija sagatavojušies jau laikus. Pie viena no bērniem tika atrasta “GoPro” kamera, ko, visticamāk, bija plānots izmantot, lai iemūžinātu savus ”varoņdarbus”.

Saņemot kādu no audzinoša rakstu sodiem, jācer, ka arī jaunie puiši savā pieredzē dalīsies ar vienaudžiem un nevienam neienāks prātā atkārtot ko līdzīgu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl