Komentāri

Degpunktā komanda saņem daudzus skatītāju zvanus un uzklausa stāstus par visdažādākajām dzīves situācijām. Šoreiz Degpunktā skatītājs Edijs ar raidījuma starpniecību vēlējas pateikt paldies Tukuma policistiem par operatīvu kūlas dedzinātāju notveršanu. Sīkie bezkauņas bija izdomājuši dedzināšanu apvienot ar kino filmēšanu.

Aizvadītajās brīvdienās kopumā dzēsti vairāk nekā 80 hektāri degošas pērnās zāles. Tukumā kāds bērnu bariņš šai bēdīgajai statistikai būtu pieskaitījuši vēl pāris hektāru, ja Edijs kopā ar draugiem sestdienas vakarā neatmaskotu mazgadīgo nodomus. Edijs atzinīgi vērtē policijas darbinieku operativitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Par degošo pļavu puišu bariņš negrasījās priecāties vienatnē, un šim pasākumam bija sagatavojušies jau laikus. Pie viena no bērniem tika atrasta “GoPro” kamera, ko, visticamāk, bija plānots izmantot, lai iemūžinātu savus ”varoņdarbus”.

Saņemot kādu no audzinoša rakstu sodiem, jācer, ka arī jaunie puiši savā pieredzē dalīsies ar vienaudžiem un nevienam neienāks prātā atkārtot ko līdzīgu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl