Vai kāds vēlējās izrēķināties ar likumsargu? Jaunjelgavā nakts aizsegā sadeg policijas automašīna

19 komentāri

Uz atklātās liesmās degošu trafarētu policijas automašīnu pirmdien nolūkojās vairāki Jaunjelgavas iedzīvotāji, kurus sprādzienu trokšņi pamodināja nakts vidū. Pēc kāda laika ieradās ugunsdzēsēji un liesmas nodzēsa, bet Mednieku ielas iedzīvotājiem pazīstamais policists, kas dzīvo kaimiņos, ar šo spēkratu vairs braukt nevarēs.

Jaunjelgavā kāds Valsts policijas darbinieks pagājušajā naktī pie savas dzīvesvietas bija novietojis trafarētu darba automašīnu ”Opel Mokka” . Ap diviem naktī viņa kaimiņi Mednieku ielā izbīlī pamodās. Melnbaltais transportlīdzeklis dega atklātās liesmās, un cilvēki uztraukti zvanīja operatīvajiem dienestiem.

Vietējie stāsta, ka gribot negribot raisās domas par kādu nelabvēli, kas vēlējās izrēķināties ar viņu kaimiņu – likumsargu. Par spīti tam, ka apkārtni cilvēki raksturo kā drošu, šis gadījums viņiem šķiet biedējošs.

“Vai viņam ir kādi “draugi”, kas to varēja darīt? Vienīgais, ko es saku, ja viņš tiešām kādam ir, jāsaka, sariebis,” pauž Mednieku ielas nama iedzīvotāja.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess, un šodien notikuma vietā pulcējās vairāki eksperti, kas izmeklēšanas gaitā centīsies noteikt automašīnas aizdegšanās iemeslu.

“Ir iespējamas divas versijas. Vai nu tā ir ļaunprātīga dedzināšana, vai kāda tehniska kļūme kaut kādās sistēmās. Tāda vieta tā motora telpa, kur var gan tas, gan tas būt,” raidījumam “Degpunktā” sacīja VP Aizkraukles iecirkņa priekšnieks Renārs Dreijers.