Komentāri

Īsi pēc pusdienlaika ceturtdien, 19. janvārī, izcēlās ugunsgrēks daudzdzīvokļu namā Sarkandaugavā. Kā izskatījās notikuma vietā, kur strādāja vairāk nekā 30 glābēju, un kas zināms par notikušā iemesliem?

Kad dažas minūtes pēc pusdienlaika Viestura prospekta 67. namā uzvēdījusi viegla dūmu smaka, neviens pat nav spējis iedomāties, kā dažu minūšu laikā izvērtīsies turpmākie notikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es sajutu, ka pa ventilācijas lūku dzīvoklī ienāk dūmi. Kad pavērāmies caur logu, ieraudzījām, ka tie nāk no pagraba,” stāsta vietējais iedzīvotājs Aleksejs.

Protams, pavisam drīz vien glābšanas dienestā atskanējuši vairāki satrauktu vietējo zvani un uz notikuma vietu nosūtītas divas ugunsdzēsēju brigādes.

Glābšanas darbu vadītājs raidījumam “Degpunktā” atzīst, ka šajā izsaukumā, kur patiesībā deguši vien 30 m² pagrabstāva telpu, vīri saskārušies ar daudz un dažādiem sarežģījumiem. Necaurredzamos dūmus papildinājusi ārkārtīgi augsta temperatūra šaurajos pagraba kambaros un ejās, turklāt daudzviet ugunsdzēsējus apdraudējuši arī atsegti, dzirksteļojoši elektrības vadi.

Noskatoties uz glābšanas dienestu darbu un milzīgajiem resursiem, kas iesaistīti šīs nelaimes likvidēšanā, vietējie neslēpj, ko domā – viņi uzskata, ka tā nav nejaušība un kādai ģimenei, visticamāk, tiks nosūtīts prāvs rēķins.

Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā stāsta, ka notikuma vietā vienlaikus strādājušas vairākas ārstu brigādes.

Kopumā pēc palīdzības vērsušies desmit cilvēki, no kuriem trīs, divi vīrieši un kāda kundze, nogādāti slimnīcā.

Visos gadījumos cietušie saindējušies ar kodīgajiem dūmiem, taču viņu dzīvībām nekādas briesmas nedraud.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl