“Uzsprāga un aizdegās!” Ģimenes dzīvoklī Jelgavā naktī uzliesmo skrejritenis

Pamostoties no sprādzienu trokšņiem savu bērnu istabā, kāds vīrietis nakts vidū Jelgavā skrēja glābt savas atvases no pēkšņa ugunsgrēka. Apdedzinājis rokas un traumējis kājas, viņam tomēr izdevās izglābt ģimenes locekļus. Saimes mājdzīvnieku liktenis diemžēl bijis skarbāks.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Cilvēks

  Cilvēks

  Un atkal jau lūdz palīdzību atjaunot. Nu kāda velna pēc cilvēki nepērk apdrošināšanu? Kāpēc citiem būtu jāmaksā par to, kā paši par savu drošību nedomā? Jā jau varēja nopirkt elektrovelo, tad nauda nebija problēma, bet gan neizdarība.
 • Emīlija Anna Lagzdiņa

  Emīlija Anna Lagzdiņa

  Nav ko pirkt lietotu skrejriteni. KĀPĒC VISPĀR SKREJRITENIS IR JĀPĒRK LIETOTS? Ja pirktu jaunu - tādas problēmas nebūtu. (Es vismaz sapratu, ka nopirkts lietots - ja kļūdos, tad atvainojiet.)
 • Robis

  Robis

  Esiet uzmanīgi ar litija baterijām, it sevišķi atstājot tās lādēšanai bez uzraudzības. tas skan muļķīgi uzraudzīt lādēšanas procesu, bet jābūt gatavam tādiem gadījumiem. Vispār labāk braukt ar riteni.
  Vēlu, kaut ģimene ātri atkoptos un lai zvēriņiem vieglas smiltis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!