“Uzpīpēja, atslābinājās un aizmiga”; vīrietis vannasistabā aizdedzina segu un izraisa ugunsgrēku

Pievienot komentāru

Kāds klosterī strādājošs vīrietis, atnācis mājās pēc darba, pārmērīgi lietojis alkoholu un vairs nespēji kontrolēt savas darbības. Ieslēdzies vannasistabā, viņš apsedzās ar segu un uzsmēķēja cigareti. Brīdī, kad vīrietis aizmiga, izsmēķis iekrita gultasveļā un nelielajā telpā izcēlās ugunsgrēks.

Daudzstāvu ēkas pēdējā stāvā Ķengaragā, Prūšu ielā, kopā ar savu mammu Olgu dzīvo kāds četrdesmit septiņus gadus vecs vīrietis. Kaimiņiem ar viņu nav labas attiecības, jo citiem radušās aizdomas, ka Aleksandrs bieži lieto apreibinošas vielas.

“Jauns cilvēks, bet nav labs viņš. Dzer, arī kaut ko citu vēl lieto, man liekas,” vīrieti raksturo kaimiņiene.

Vakar ap septiņiem kāda sieviete no piektā stāva sajuta dūmu smaku savā dzīvoklī. Kaimiņiene izsauca operatīvos dienestus. Aleksandra mamma stāsta, ka dēls dzērumā bija aizmidzis vannasistabā, smēķējot cigaretes.

“Viņš bija apsedzies ar segu, uzpīpēja un aizmiga. Cigarete nokrita uz segas. Viņš strādā klosterī, Jelgavā ir tāds klosteris. Lūk, no turienes atbrauca, atslābinājās, bija noguris, tur grūti strādāt. Noguris. Atslābinājās un aizmiga. Ugunsdzēsēji atbrauca, paskatījās, nekā nebija un aizbrauca. Ātrā palīdzība atnāca, viņu savāca, iedeva šprici un viss,” “Degpunktā” atklāj cietušā vīrieša mamma.

Olga pārdzīvo par savas atvases nedienām, bet vismaz esot paveicies, ka Aleksandrs pārlieku nesaelpojās dūmus. Šodien vīrietis guļ gultā un atkopjas, bet Olga plāno ar viņu kārtīgi aprunāties.