Uz iedegtas plīts aizmirsa pannu – iedzīvotājus Gardenē pārsteidz kaimiņu vieglprātīgā attieksme

Dobeles pievārtē ir vietējiem labi zināms ciemats Gardene. Bijušajā padomju armijas mītnes vietā tagad mājo ne pārāk labi situēta publika. Daudziem ir atkarības un sadzīve saistās tikai ar vēlmi apreibināties. Vienas šādas ģimenes dzīvoklī nesen izcēlās postošs ugunsgrēks. Un vaininieku īpašumu glābt steidza ciemata godprātīgie iedzīvotāji.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • ESSSS

  ESSSS

  Labdien! Ļoti sāpīgi, ka var spriest par cilvēkiem, ciematu pēc dažiem dzīves sagrautiem indivīdiem.
  Gardenes ciematā dzīvo ļoti dažādi cilvēki, tieši tāpat kā jebkurā Latvijas pilsētā, piepilsētā, ciematā...
  Jūtos ļoti aizskarta, jo neuzskatu sevi par zemi situētu, nevienam no manas ģimenes nav atkarība vai vēlme apreibināties . Mani 3 bērni ir pabeiguši vietējo skolu, veiksmīgi ieguvuši augstākās izglītības. Un tādas ģimenes , ar kurām varētu lepoties Gardene - ir ļooooti daudz.
  Žēl, ka žurnālisti kārtējo reizi, aizvaino cilvēkus, ar tik skaļu ( nepatiesu) virsrakstu un sižetu.
  Sāpīgi!!!!!
  Uzskatu, ka Degpunkta darbiniekiem būtu jāatvainojas par šo izteicienu!!!!!
 • Maris
 • rudensroze

  rudensroze

  Degpunktam vajadzētu ''filtrēt'' , ko laiž gaisā ... te var sākties tiesu darbi , jo lielākoties Gardenē dzīvo normāli , strādājoši cilvēki ar bērniem... pēc dažiem indivīdiem spriež par visu ciematu....
 • Te

  Te

  ...ievadtekstu jau vien,liekas,drukājis kāds Gardenes nīdējs vai vienkārši ļoti nekulturāls cilvēks..
 • Šoks

  Šoks

  Kāda pe pārāk situēta publika??? Spriežot par dažiem iedzīvotājiem nevar spriest par visu ciemu. Tur mašīnu nav kur likt, ja laicīgi nēesi mājās, katrai 10 ģimenei pa 2/3 auto 😃
  Kā var tādu rakastu uztaisīt??? Kauns par rakstītāju nevis par ciematu.
  Kaut kā visa Latvija ir ne pārāk situēta publika 🙈
 • Aicis

  Aicis

  "Ne pārāk situēta publika" dzīvo visās apdzīvotajās vietās!!! Es pats dzīvoju Gardenē un neuzskatu sevi par tādu. Man liekas ka sižeta žurnālistam vajag atvainoties Gardenes iedzīvotājiem.
 • skuju taku

  skuju taku

  Degpunkts ka tik sensāciju uztaisīt no piedegušas pannas un pagrimušiem cilvēkiem, kauns... Apkārtne un mājas nav ne ar ko sliktākas par Rīgās guļamrajoniem, pie tam Rīgā visādu nariku stipri vairāk...
 • sanis

  sanis

  Skatoties sizeta pieteikumu tika stastits par to cik zemu paqrimusi cilveki dzivo Gardene.Bet ta ir cilveka cienas aizskarsana jo te dzivo ari citi cilveki.Varbut masu medijiem jadoma ko runa soreiz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!