Uz iedegtas plīts aizmirsa pannu – iedzīvotājus Gardenē pārsteidz kaimiņu vieglprātīgā attieksme

8 komentāri
Uz iedegtas plīts aizmirsa pannu – iedzīvotājus Gardenē pārsteidz kaimiņu vieglprātīgā attieksme
EKRĀNUZŅĒNUMS

Dobeles pievārtē ir vietējiem labi zināms ciemats Gardene. Bijušajā padomju armijas mītnes vietā tagad mājo ne pārāk labi situēta publika. Daudziem ir atkarības un sadzīve saistās tikai ar vēlmi apreibināties. Vienas šādas ģimenes dzīvoklī nesen izcēlās postošs ugunsgrēks. Un vaininieku īpašumu glābt steidza ciemata godprātīgie iedzīvotāji.

Uz plīts bez uzraudzības atstāta panna, kādā daudzstāvu nama dzīvoklī Priežu ielā, izraisījusi nopietnu ugunsgrēku, kas bez kaimiņu savlaicīgas iejaukšanās būtu izvērties īstā postažā. Jāsaka, ka dzīvoklī, brīdī kad parādījušās liesmas, nebija neviena dzīva dvēsele.

Kārtīgi nodzēšot kūpošās sadzīves mantas un pārbaudot blakus istabas, glābēji izsludinājuši ugunsgrēka likvidāciju un devušies prom. Paši mājinieki dzīvoklī tajā dienā tā arī nebija atgriezušies. Šoreiz, visvairāk mājas iedzīvotājus pārsteigusi saimnieku vieglprātība un pavirša attieksme pret elementāru ugunsdrošību.

Pēc vietējo iedzīvotāju stāstītā izdegušā dzīvokļa saimnieki ir pusmūža vecuma pāris, kas regulāri un pārmērīgi lieto grādīgos dzērienus, turklāt telpās tikai nesen atkal pieslēgta elektrība. Arī citas ērtības, kā piemēram ūdensapgāde pieslēgta salīdzinoši nesen.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā