Ugunsnelaime Tukumā raisa aizdomas par dedzināšanu atriebības dēļ

Talsu ielas Tukumā iedzīvotājs ir pārliecināts, ka viņa konflikts ar kādu vīrieti izvērties par ļaunprātīgu atriebību, kas paveikta, aizdedzinot pagalmā blakus vīrieša dzīvokļa logiem esošo šķūni, vēsta “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Irena Berzina

  Irena Berzina

  Kā nav Kauna melot,krimināllieta ir uzsākta.Un tā ir ļaunprātīga dedzināšana.Kur pārējo kaimiņu liecības kas visu redzēja.Nekādu bērnu viņš neiznesa un kaimiņus neinformēja.Kauns par Jūsu meliem.
 • parazīti

  parazīti

  Prokurore Santa Janševska piesedz noziedzību.Man ir pierādījumi uz rokas.Un vispār Tukumā neviens nav ieinteresēts kaut ko meklēt un atklāt.
 • Irēna
 • Makonitis.

  Makonitis.

  Vientula teva mamma dzivo pa diviem dzivokliem , bac un sudzas ka ir sezus jagul. Nokaunejusies butu. Viniem maja ir ko izire. Mhm. Drosvien cer uz ziedojumiem. Lai tukuma socialais dienests ar bariņtiesu palidz. Zel. Tos cilvekus kas palika bez kurinama. Jo tur vairakiem dzivokliem sķunitis bij. Nju ko lai veicas tukuma iecirknim noskaidrosana.
 • Rolands

  Rolands

  Prokuratūra Santa Jaņčevska izskatīs lietu? :D Ja tur vissi ir vienā barā uz vienu roku, dzer kopā vienā krogā, un nospļauties uz visu. Saimniekam ieteiktu vērsties I.D.B. (iekšlietu drošibas birojs) tur vismaz palīdzēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!