Komentāri

Šonedēļ Ulbrokā, Institūta ielā, negaidīti izcēlās ugunsgrēks. Ģimene, kam pieder degošais dzīvoklis, tikmēr atpūtās ārpus mājas un pat nenojauta par notiekošo.

Kādā Ulbrokas dzīvoklī virtuves iekārtas, tā teikt, sākušas dzīvot savu dzīvi un nelaimīgā kārtā tieši brīdī, kad saimnieku nebija mājās. Vai nelaimi varēja novērst, pirms tā uzņēmusi lielākus apmērus, nevar pateikt neviens, taču dzīvokļa īpašniekus šis jautājums šodien tirda prātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete vēlas pateikt paldies tiem kaimiņiem, kas ugunsgrēku pamanīja un izsauca glābējus. Ja liesmām ļautu vaļu, ciestu ne vien virtuve, bet arī dzīvojamās istabas. Kamēr dzīvoklī tiks novērstas visas ugunsgrēka pēdas, ģimene apmetīsies pie radiem. Tik viegli gan neies ar kaimiņu dzīvokļiem nodarīto skādi.

Lai samazinātu risku atgriezties mājās un ieraudzīt krasi atšķirīgu skatu no tā, kādu esat ieraduši redzēt, ja ir iespējams, neatstājiet ieslēgtas elektroierīces. Arī dūmu detektors nebūs lieki iegādāta manta, tas sajutīs nelaimes tuvošanos ātrāk nekā kaimiņi.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl