Komentāri

Pirmdienas, 29. maija, rītā ugunsdzēsēji devušies uz Priekuļiem, kur negaidīti izcēlies ugunsgrēks. Lai gan degšana nebija vērienīga, cietušie domā, ka, visticamāk, notikusi tīša dedzināšana.

Sieviete pametusi iesāktos darbus un steigusies uz māju pusi, kur jau iztālēm pamanījusi ugunsdzēsēju un neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu bākugunis. Kā izrādās, kaimiņu izsauktie glābēji dažu minūšu laikā jau bija paspējuši liesmas apslāpēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsi pirms plkst. 11.00 ugunsdzēsēji devušies atceļā uz depo, savukārt darbu notikuma vietā pārņēmuši vietējie likumsargi. Kā izrādās, šajā reizē notikušais varētu nebūt nejaušība vai nelaimes gadījums. Mājas iedzīvotāji domā, ka pie vainas ir kāda kundze vārdā Ruta, kura tādā veidā atriebjoties ģimenei.

Vietējie liek lielas cerības uz policistiem un cer, ka šī lieta netiks atstāta novārtā, jo šajā situācijā no lielas nelaimes paglābusi vien kaimiņa modrība un laikus izsauktā palīdzība.

Foto: ugunsnelaimē cietušie uzskata, ka veikta tīša dedzināšana!

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl