Komentāri

Pirmdienas, 29. maija, rītā ugunsdzēsēji devušies uz Priekuļiem, kur negaidīti izcēlies ugunsgrēks. Lai gan degšana nebija vērienīga, cietušie domā, ka, visticamāk, notikusi tīša dedzināšana.

Sieviete pametusi iesāktos darbus un steigusies uz māju pusi, kur jau iztālēm pamanījusi ugunsdzēsēju un neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu bākugunis. Kā izrādās, kaimiņu izsauktie glābēji dažu minūšu laikā jau bija paspējuši liesmas apslāpēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsi pirms plkst. 11.00 ugunsdzēsēji devušies atceļā uz depo, savukārt darbu notikuma vietā pārņēmuši vietējie likumsargi. Kā izrādās, šajā reizē notikušais varētu nebūt nejaušība vai nelaimes gadījums. Mājas iedzīvotāji domā, ka pie vainas ir kāda kundze vārdā Ruta, kura tādā veidā atriebjoties ģimenei.

Vietējie liek lielas cerības uz policistiem un cer, ka šī lieta netiks atstāta novārtā, jo šajā situācijā no lielas nelaimes paglābusi vien kaimiņa modrība un laikus izsauktā palīdzība.

Foto: ugunsnelaimē cietušie uzskata, ka veikta tīša dedzināšana!

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl