Ugunsnelaime Daugavpilī: aizdegoties dzīvoklim, iet bojā sirmgalve

1 komentārs

Otrdien, 20. jūnijā, Daugavpilī noticis traģisks ugunsgrēks, kurā, iespējams, vainojama televizora uzliesmošana.

Par traģisko ugunsgrēku vienā no Jātnieku ielas daudzdzīvokļu mājām, kurā gāja bojā 83 gadus veca sieviete, liecina vien kāpņu telpā atvērtie logi un vietējo bērnu sarunas par ceturtajā stāva izsistajām dzīvokļa durvīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā kaimiņi jau vairākus gadus nebija redzējuši, ka nelaiķe pamet savu dzīvokli, visticamāk, brīdī, kad uzliesmoja sadzīves tehnika, kundzei bija grūti pašas spēkiem izkļūt no piedūmotajām telpām.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl