Ugunsnelaime Cēsīs – bezpajumtnieks aizdedzina savu katakombās ierīkoto mitekli

1 komentārs
Ugunsnelaime Cēsīs – bezpajumtnieks aizdedzina savu katakombās ierīkoto mitekli
EKRĀNUZŅĒMUMS

Ugunsdzēsēji Cēsīs paspējuši izglābt kādu bezpajumtnieku no sava katakombās ierīkotā mitekļa. Apdzīvotais bunkurs nakts vidū sācis degt, brīdī, kad aptuveni 50 gadus vecais vīrietis vēl atradās pazemē. Kaimiņi jau sen pamanījuši vīrieša bezpalīdzīgos apstākļus, taču, nav zinājuši, kā rīkoties.

Cēsīs aiz žoga norobežotā teritorijā Kronvalda ielā slejas vairāki pamesti grausti, starp kuriem zem zemes izveidotas katakombas. Apkārtne uzturas neliels skaits cilvēku, tāpēc šeit pajumti meklē bezpajumtnieki, kuri netraucēti ierīko mitekļus, kur vien vēlas. Pazemē uzturas arī kāds 50 gadus vecs vīrietis, kuru ikdienā pamanījuši kaimiņi.

Vīrietis cenšas nevienam acīs ”nerādīties” – teritorijā dažkārt uzturas vietējo uzņēmumu darbinieki, kuri apkārtnē novieto smagās automašīnas, taču vietējā iedzīvotāja Anna vienmēr pamana, kas notiek ielas pretējā pusē.

Ceturtdien pensionāres miegu iztraucēja operatīvie dienesti, kuri bija novietojuši savus transportlīdzekļus netālu no pazemes bunkura. Sākotnēji Anna nenojauta, kas varētu būt aizdedzies. Pārējie mājas iedzīvotāji neko nemanīja, jo bija aizmiguši, taču pensionārei bija bail iet un jautāt, kas noticis.

Glābēji īsu brīdi pēc ierašanās no pazemes iznesa arī cietušo vīrieti. Viņš bija saindējies ar dūmiem un nekavējoties tika nodots mediķu rokās. Vietējā iedzīvotāja ir pārsteigta, ka bunkurs aizdedzies, jo nespēj iztēloties, kā tas varētu būt noticis.

Ugunsdzēsēji liesmas likvidēja pēc vairāk nekā stundu ilgiem dzēšanas darbiem. Kopš ugunsgrēka vīrietis apkārtnē vairs nav manīts.

1 komentārs