Ugunsgrēks Zvārdes pagastā noposta ģimenes lolotu biznesu! Aicina palīdzēt

2 komentāri

Kādas ģimenes lolots bizness – kokapstrādes uzņēmums Zvārdes pagastā – piedzīvojis ugunsgrēku, un īpašniekiem šobrīd nepieciešams līdzcilvēku palīdzība.

Netālu no Valda mājām atrodas šautuve. Brīvdienās tuvējā apkārtnē visas dienas garumā dzirdami šāvienu trokšņi, – tieši šā iemesla dēļ svētdienas vakarā ģimenes uzņēmuma sprāgstošais šīfera jumts nepievērsa īpašu mājinieku uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar galdniecību Valda ģimene nodarbojas daudzus gadus, taču liesmu skartajā ēkā izveidotais kokapstrādes uzņēmums eksistēja vien sešus gadus. Tajā bija iesaistīta visa ģimene, tādēļ tagad vairāki cilvēki palikuši bez darbavietas un ienākumu avota.

Lielo apdrošināšanas izmaksu dēļ ģimene nolēma uzņēmuma ēku neapdrošināt. Protams, tagad šāds lēmums vairs nešķiet pareizākais. Valdis ar ģimeni ir apņēmības pilni uzņēmumu atjaunot, taču šā brīža situācijā viņiem jālūdz cilvēku atbalsts.

Šobrīd ģimenei noderētu finansiāls atbalsts, kas ļautu savest kārtībā apskādēto jumtu. Katrs eiro esot svarīgs. Ja kādam ir iespēja palīdzēt, var ziedot naudu uz raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā norādīto bankas kontu vai sazināties ar vīrieti, zvanot pa tālruni 20240770.

TOP komentāri

  • KazHa ODk
    0 0 0

    KazHa ODk

    Ganjau pēc apdrošinātāju pasutijuma arī nodedzināja. . Kā tu uzdrošinās viņiem nemaksāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl