Ugunsgrēks Zvārdes pagastā noposta ģimenes lolotu biznesu! Aicina palīdzēt

2 komentāri

Kādas ģimenes lolots bizness – kokapstrādes uzņēmums Zvārdes pagastā – piedzīvojis ugunsgrēku, un īpašniekiem šobrīd nepieciešams līdzcilvēku palīdzība.

Netālu no Valda mājām atrodas šautuve. Brīvdienās tuvējā apkārtnē visas dienas garumā dzirdami šāvienu trokšņi, – tieši šā iemesla dēļ svētdienas vakarā ģimenes uzņēmuma sprāgstošais šīfera jumts nepievērsa īpašu mājinieku uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar galdniecību Valda ģimene nodarbojas daudzus gadus, taču liesmu skartajā ēkā izveidotais kokapstrādes uzņēmums eksistēja vien sešus gadus. Tajā bija iesaistīta visa ģimene, tādēļ tagad vairāki cilvēki palikuši bez darbavietas un ienākumu avota.

Lielo apdrošināšanas izmaksu dēļ ģimene nolēma uzņēmuma ēku neapdrošināt. Protams, tagad šāds lēmums vairs nešķiet pareizākais. Valdis ar ģimeni ir apņēmības pilni uzņēmumu atjaunot, taču šā brīža situācijā viņiem jālūdz cilvēku atbalsts.

Šobrīd ģimenei noderētu finansiāls atbalsts, kas ļautu savest kārtībā apskādēto jumtu. Katrs eiro esot svarīgs. Ja kādam ir iespēja palīdzēt, var ziedot naudu uz raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā norādīto bankas kontu vai sazināties ar vīrieti, zvanot pa tālruni 20240770.

TOP komentāri

  • KazHa ODk
    0 0 0

    KazHa ODk

    Ganjau pēc apdrošinātāju pasutijuma arī nodedzināja. . Kā tu uzdrošinās viņiem nemaksāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl