Ugunsgrēks Talsu pusē izposta saimniecību. Cietušie lūdz palīdzību!

32 komentāri

Pirmdienas rītā pirms plkst. 6.00 ugunsdzēsēji beidza dzēšanas darbus kādā saimniecībā Talsu pusē. Šoreiz bez liesmu likvidēšanas lielas pūles bija nepieciešamas arī vairāk nekā simts mājlopu glābšanā.

Kad vakar vakarā ap plkst. 23.00 viens no saimniecības “Dzītari” strādniekiem pēdējo reizi devās apraudzīt un pabarot mājlopus, visas gotiņas bija savās vietās. Nekas tobrīd neliecināja, ka jau pēc stundas nāksies cīnīties par lopiņu dzīvībām. Jāteic paldies, ka tonakt dziļš miegs izpalika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

130 no mājlopiem izdevās izglābt, bet astoņas grūsnas govis, kuras apdzīvoja nodegušo kūts daļu, gāja bojā. Saimniecei Aijai vēl sāpīgāk ir apzināties, ka desmit gadus loloto saimniecību kāds izdomāja bojāt tīšuprāt. Nesen uzstādītā video novērošana, iespējams, ir piefiksējusi arī nelaimes vaininieku.

Foto: ugunsgrēks Talsu pusē izposta saimniecību

Kūts nebija apdrošināta, jo, kā saka saimniece Aija, koka dēļus jau neapdrošina. Tomēr bez tiem arī neiztikt. Būvmateriāli, nauda un darbaspēks ir tas, kas šobrīd Aijai visvairāk nepieciešams. Ikviens, kurš var palīdzēt, ir aicināts zvanīt saimniecei pa tālruni 29379949

TOP komentāri

 • Jānis
  +9 +7 -2

  Jānis

  Nu žēl kad tā.ugunsgrēks vienmēr nes postažu,bet nu šī saimniecība ir ļoti liela un nepieciešamos līdzekļus ēkas atjaunošanai var arī iegūt pardodot tās 30mit govis no simts...paliks apaļš skaitlis un naudiņa arī tīri smuka tiktu par pārdotajām govīm...nedaudz pašai saimniecei vajag pakustināt smadzenes,nevis uzreiz prasīt,lai kāds ziedo...nepaēdušu bērnu valstī ir vairāk,nekā pusnodegušu saimniecības ēku kam naudu ziedot...bet nu katram sava loģika un domāšana.
 • Es
  +5 +5 0

  Es

  Var apdrošināt gan koka staļļus un arī lopus var apdrošināt, tas zināšanai uz priekšdienām. Bet skumji.
 • Vecais janka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl