Ugunsgrēks Siguldas pusē noposta dzīvojamās mājas. Aicina palīdzēt ugunsnelaimē cietušajiem

14 komentāri

Siguldas pusē šobrīd izsludināta trauksme, un tuvējās apkārtnes glābēji steidz uz Kalnabeites ciematu dzēst tur degošās mājas. Liesmas vēl šobrīd nav apdzēstas un glābēji aicina netuvoties.

Siguldas pakājē esošajā ciematā Kalnabeites trešdien, 21. jūnija, pēcpusdienā izcēlās postošs ugunsgrēks. Sakumā aizdegusies kāda privātmāja, bet pēc īsa brīža uguns pārmetās uz blakus stāvošu ēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Palīgā postažas skartajiem atbraukuši draugi no tuvējā ciemata. Kādam vīrietim tur pieder lauku saimniecība un ir traktors ar milzu cisternu.

Glābēji apstiprina, ka situācija ir dramatiska. Degšanu pastiprinājis spēcīgais vējš.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā sastapa arī sievieti, kura tagad palikusi bez mājām un vēl nespēj aptvert to, kas noticis.

Līdzcilvēki aicināti palīdzēt Silvijai, kuras īpašums cietis ugunsgrēkā. Ikviens, kurš var piedāvāt materiālu palīdzību, dzīvesvietu vai atbalstīt citādi, aicināts zvanīt viņai pa tālruni: 25946017.

TOP komentāri

 • Jānis
 • Līdzcilvēks
  +2 +2 0

  Līdzcilvēks

  Mīļā Alise..diemžēl uz pasaules ir cilvēki arī ar ļoti indīgām mēlēm..pati tam esmu gājusi cauri ;( cilvēki runā pat ar prātu neaptveramas lietas, bet pat neapjēdz cik briesmīgam dzīves posmam iet cauri cietušie..kāda morāla un materiāla trauma tā ir uz mūžu ;(. Vienmēr atradīsies kāds kas nopels un mācīs kā vajadzēja un kā nē..bet tajā pašā laikā palīdzēt ne vēlās ne var..Iesaku jums nelasīt komentārus jo diemžēl ir daudzi kas pat neizprot jūsu nelaimi un grib tikai savu žulti izgāzt. Turieties cik nu varat un lai Dievs dod jums spēku un izturību. Mana ģimene ir ar jums
 • Anete B
  +3 +2 -1

  Anete B

  Cilvēki,kāpēc ģimenei,kas jāpārmet,bija vai nebija apdrošināts,no jūsu komentāriem nekas nemainīsies.Lai Dievs ir ar jums un lai jums nekad tāda nelaime nenotiek.Jūtu līdzi cietušajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl