Ugunsgrēks Siguldas pusē noposta dzīvojamās mājas. Aicina palīdzēt ugunsnelaimē cietušajiem

14 komentāri

Siguldas pusē šobrīd izsludināta trauksme, un tuvējās apkārtnes glābēji steidz uz Kalnabeites ciematu dzēst tur degošās mājas. Liesmas vēl šobrīd nav apdzēstas un glābēji aicina netuvoties.

Siguldas pakājē esošajā ciematā Kalnabeites trešdien, 21. jūnija, pēcpusdienā izcēlās postošs ugunsgrēks. Sakumā aizdegusies kāda privātmāja, bet pēc īsa brīža uguns pārmetās uz blakus stāvošu ēku.

Palīgā postažas skartajiem atbraukuši draugi no tuvējā ciemata. Kādam vīrietim tur pieder lauku saimniecība un ir traktors ar milzu cisternu.

Glābēji apstiprina, ka situācija ir dramatiska. Degšanu pastiprinājis spēcīgais vējš.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā sastapa arī sievieti, kura tagad palikusi bez mājām un vēl nespēj aptvert to, kas noticis.

Līdzcilvēki aicināti palīdzēt Silvijai, kuras īpašums cietis ugunsgrēkā. Ikviens, kurš var piedāvāt materiālu palīdzību, dzīvesvietu vai atbalstīt citādi, aicināts zvanīt viņai pa tālruni: 25946017.

TOP komentāri

 • Jānis
 • Līdzcilvēks
  +2 +2 0

  Līdzcilvēks

  Mīļā Alise..diemžēl uz pasaules ir cilvēki arī ar ļoti indīgām mēlēm..pati tam esmu gājusi cauri ;( cilvēki runā pat ar prātu neaptveramas lietas, bet pat neapjēdz cik briesmīgam dzīves posmam iet cauri cietušie..kāda morāla un materiāla trauma tā ir uz mūžu ;(. Vienmēr atradīsies kāds kas nopels un mācīs kā vajadzēja un kā nē..bet tajā pašā laikā palīdzēt ne vēlās ne var..Iesaku jums nelasīt komentārus jo diemžēl ir daudzi kas pat neizprot jūsu nelaimi un grib tikai savu žulti izgāzt. Turieties cik nu varat un lai Dievs dod jums spēku un izturību. Mana ģimene ir ar jums
 • Anete B
  +3 +2 -1

  Anete B

  Cilvēki,kāpēc ģimenei,kas jāpārmet,bija vai nebija apdrošināts,no jūsu komentāriem nekas nemainīsies.Lai Dievs ir ar jums un lai jums nekad tāda nelaime nenotiek.Jūtu līdzi cietušajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl