Ugunsgrēks Rīgas Centrāltirgus teritorijā – aizdegusies trīsstāvu ēka ar kafejnīcu un dienesta viesnīcu

2 komentāri
Ugunsgrēks Rīgas Centrāltirgus teritorijā – aizdegusies trīsstāvu ēka ar kafejnīcu un dienesta viesnīcu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Rīgas Centrāltirgus teritorijā aizdegusies trīsstāvu ēka, kurā atrodas kafejnīca un dienesta viesnīca.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece aģentūrai LETA norādīja, ka glābēji saņēmuši izsaukumu uz ugunsgrēku Nēģu ielā, taču, ierodoties negadījuma vietā, konstatēts, ka ēkā izcēlies sadūmojums.

Savukārt Rīgas Centrāltirgus pārstāvis Aleksandrs Šuņins informēja, ugunsgrēks izcēlies ēkā Nēģu ielā 5, kur atrodas viesnīca un kafejnīca. Pēc kafejnīcas vadītāju paustā, patlaban nezināmu iemeslu dēļ aizdegusies katlu māja.

Visi ēkā esošie cilvēki ir evakuēti.

VUGD plkst. 12.50 izdevies lokalizēt ugunsgrēku. Dienestā skaidroja, ka ugunsgrēka degšanas platība bijusi 1100 kvadrātmetri. Tāpat no tirgus teritorijas evakuēti apmēram 2000 cilvēki.

Kā novēroja aģentūra LETA, Centrāltirgus apkārtnē bija izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ugunsnelaimei sākoties, sadarbībā ar Valsts policiju tika norobežota tirgus daļa, kurā ierasti tiek tirgoti ziedi. Likumsargiem dažus tirgotājus nācās īpaši pārliecināt par to, ka savi puķu stendi uz laiku ir jāatstāj, lai ugunsdzēsēji varētu veikt savu darbu.

Vēlāk VUGD informēja, ka saistībā ar ugunsgrēku tiek ierobežota plaša teritorija ap degošo ēku. Dienests aicina cilvēkus neuzkavēties tiešā ugunsgrēka tuvumā, kā arī dūmos, jo tas var būt bīstami.

Tāpat sadarbībā ar Valsts policiju ir norobežota tirgus daļa, kurā ierasti tiek tirgoti ziedi. Likumsargiem dažus tirgotājus nācās īpaši pārliecināt par to, ka savi puķu stendi uz laiku ir jāatstāj, lai ugunsdzēsēji varētu veikt savu darbu.

2 komentāri