Ugunsgrēks Lielvārdē noposta māju; tās saimnieks palicis bez dzīvesvietas

Komentāri

Kāds vīrietis Lielvārdē nonācis neapskaužamā situācijā. Pirms īsa laika viņš zaudējis sievu, taču tagad palicis arī bez dzīvesvietas. Naktī viņa mājā izcēlies ugunsgrēks, kas to pilnībā izpostījis.

Māja, kas atrodas Rembates ielā 21a, nav bijusi no jaunākajām. Veikt remontdarbus mājas saimnieki nav varējuši atļauties, – tā, skatoties uz palikušajām ēkas sienām, spriež mājas īpašnieka radi un draugi. Trešdien, 20. septembrī, viņi no mājas mēģina iznest ģimenei vērtīgākās un mazāk cietušās mantas, kamēr saimnieks atkopjas no naktī piedzīvotā ugunsgrēka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidrojis raidījums “Degpunktā”, vīrietim pieder puse mājas, savukārt otras puses īpašniece ir kāda pavecāka sieviete, kas ikdienā namu neapdzīvo. Tieši viņai piederošās ēkas daļā izcēlies ugunsgrēks. Šobrīd ģimenei ir aizdomas par tīšu dedzināšanu, jo uguns apņēmis māju no divām vietām vienlaikus. Vīrieša guļamistaba ir vienīgā, kas ugunsgrēkā palikusi salīdzinoši neskarta. Tas arī ļāva vīrietim izdzīvot.

Šobrīd ģimenei ļoti noderētu atbalsts. Mājas īpašnieka meita Loreta lūdz atsaukties kādu no Lielvārdes, kas varētu piedāvāt izīrēt dzīvokli tētim. Nepieciešamas arī dažādas sadzīves mantas.

Ja kādam ir iespēja palīdzēt, Loretu var sazvanīt pa tālruni 25394135.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl