Ugunsgrēks Jūrmalā noposta māju ģimenei, kurā aug divi mazi bērni! Aicina palīdzēt

4 komentāri

Naktī uz trešdienu, 9. augustu, kādu ģimeni Jūrmalā piemeklējusi ugunsnelaime. Dažu stundu laikā viņiem nācās atvadīties no vecmāmiņas mantojumā atstātās mājas.

Ugunsgrēkā cietušo nav, taču liesmu skartais nams pārvērties krāsmatās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābējiem ugunsgrēku likvidēt izdevies ap plkst. 6.00. Neskatoties uz pārdzīvojumiem, kas nakts laikā piedzīvoti, ģimene kopā ar draugiem jau dažas stundas pēc nelaimes ķērušies klāt teritorijas sakopšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez mājām palikusi ģimene, kurā aug divi bērni, vienam no viņiem ir tika 3 mēneši, bet otram sestdien paliks 7 gadi un septembrī būs jāuzsāk skolas gaitas. Zinot, cik daudz finanšu nepieciešams veltīt skolēniem, cietušās mājas īpašniece Mārīte bija nopirkusi dažādus mācību līdzekļus ne vien sava dēlam, bet arī kādai meitenītei no trūcīgas ģimenes.

Mārīte atzīst, ka nu būs sāpīgi atteikt bērnam palīdzību, jo viss iegādātais samircis. Mārīte ir viena no apvienības KNZ jeb “Kas notiek zemītē” biedrēm. Sievietes draugu loks aktīvi sazinās viens ar otru interneta vidē un pulcē palīgus.

Šobrīd ģimene apmetusies pie kaimiņiem, lai būtu pēc iespējas tuvāk savam īpašumam un strādātu pie mājas nojaukšanas.

Gan mājas nojaukšanai, gan jauna nama celtniecībai būs nepieciešamas gan izpalīdzīgas darba rokas, gan finansiāli ieguldījumi. Cilvēki aicināti palīdzēt ģimenei, zvanot un ziedojot pa tālruni 90067088. Summa par zvanu 1,42 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl