Ugunsgrēks Jūrmalā noposta māju ģimenei, kurā aug divi mazi bērni! Aicina palīdzēt

4 komentāri

Naktī uz trešdienu, 9. augustu, kādu ģimeni Jūrmalā piemeklējusi ugunsnelaime. Dažu stundu laikā viņiem nācās atvadīties no vecmāmiņas mantojumā atstātās mājas.

Ugunsgrēkā cietušo nav, taču liesmu skartais nams pārvērties krāsmatās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābējiem ugunsgrēku likvidēt izdevies ap plkst. 6.00. Neskatoties uz pārdzīvojumiem, kas nakts laikā piedzīvoti, ģimene kopā ar draugiem jau dažas stundas pēc nelaimes ķērušies klāt teritorijas sakopšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez mājām palikusi ģimene, kurā aug divi bērni, vienam no viņiem ir tika 3 mēneši, bet otram sestdien paliks 7 gadi un septembrī būs jāuzsāk skolas gaitas. Zinot, cik daudz finanšu nepieciešams veltīt skolēniem, cietušās mājas īpašniece Mārīte bija nopirkusi dažādus mācību līdzekļus ne vien sava dēlam, bet arī kādai meitenītei no trūcīgas ģimenes.

Mārīte atzīst, ka nu būs sāpīgi atteikt bērnam palīdzību, jo viss iegādātais samircis. Mārīte ir viena no apvienības KNZ jeb “Kas notiek zemītē” biedrēm. Sievietes draugu loks aktīvi sazinās viens ar otru interneta vidē un pulcē palīgus.

Šobrīd ģimene apmetusies pie kaimiņiem, lai būtu pēc iespējas tuvāk savam īpašumam un strādātu pie mājas nojaukšanas.

Gan mājas nojaukšanai, gan jauna nama celtniecībai būs nepieciešamas gan izpalīdzīgas darba rokas, gan finansiāli ieguldījumi. Cilvēki aicināti palīdzēt ģimenei, zvanot un ziedojot pa tālruni 90067088. Summa par zvanu 1,42 eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl