Ugunsgrēkos Rīgā un Grobiņas novadā gājuši bojā divi cilvēki

Pievienot komentāru
Ugunsgrēkos Rīgā un Grobiņas novadā gājuši bojā divi cilvēki
ILZE ZVĒRA, F64

Grobiņas novadā un Rīgā pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Īsi pēc pusnakts dienests saņēma izsaukumu Grobiņas novadā, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja 50 kvadrātmetru platībā. Zem ēkas gruvešiem tika atrasts bojāgājis cilvēks.

Savukārt īsi pirms pusnakts glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega sadzīves mantas 18 kvadrātmetru platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 15 cilvēki, bet 12 cilvēkus ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotām telpām izveda ar glābšanas masku palīdzību.

Trīs cilvēki bija cietuši un  nodoti mediķiem. Degošajā dzīvoklī atrasts miris cilvēks, kurš bija gājis bojā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD ceturtdien saņēma izsaukumu uz Abulas ielu Rīgā, kur četrstāvu ražošanas ēkā pazemes šahtā dega elektroinstalācijas kabeļi 41 kvadrātmetra platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies desmit cilvēki.