Komentāri
Ugunsgrēka krāsmatās glābēji atrod… vecu cilvēka galvaskausu; kā tas tur nokļuva?

Šķiet, pēdējā laika neparastākais atradums ugunsgrēka vietā uziets šā mēneša sākumā kādā šķūnītī Taurupes pusē.

Tur glābšanas dienesta vīri, pārcilājot sadegušos dēļus, pamanījuši cilvēka galvaskausu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ēkas saimnieks atklājis, ka pats to atradis jau pirms daudziem gadiem un, neko ļaunu nedomādams, vienkārši noglabājis šķūnīti, ugunsdzēsēji par redzēto ziņojuši policistiem.

Ogres iecirkņa kārtības sargi atklāj, ka šobrīd zināms, ka galvaskauss varētu būt aptuveni divdesmit gadus vecs, taču lielāku skaidrību par tā izcelsmi un vecumu varēs sniegt tiesu medicīnisko ekspertīžu rezultāti.

Likuma sargi atgādina, ka par šādiem atradumiem, pat ja šķiet, ka tie ir desmitiem gadus veci, ir obligāti jāziņo policijai, kas tālāk noskaidros, gan mirstīgo atlieku izcelsmi, gan parūpēsies par to pienācīgu apbedīšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl