Ugunsgrēka dzēšanas laikā cietuši trīs ugunsdzēsēji

Pievienot komentāru
Ugunsgrēka dzēšanas laikā cietuši trīs ugunsdzēsēji
EDIJS PĀLENS, LETA

Sestdien Gulbenes novadā ugunsgrēka dzēšanas laikā cietuši trīs ugunsdzēsēji, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Nelaime notika, dzēšot ugunsgrēku metāla angārā izvietotā kokapstrādes uzņēmuma cehā. Cietušie ugunsdzēsēji tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku aprūpē.

Izsaukums uz šo paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku Stradu pagastā tika saņemts ap plkst. 14.00. Notikuma vietā tika konstatēts, ka 1000 kvadrātmetru platībā deg metāla angārs, kur atradās kokapstrādes uzņēmuma cehs.

Aptuveni trīs stundu laikā ugunsgrēku izdevās lokalizēt ugunsgrēku un plkst. 21.00 tas tika likvidēts, pavēstīja Vītola.

Vēl viens lielākas platības ugunsgrēks bija izcēlies Saldū, Dzirnavu ielā, kur arī dega metāla angārs. Tajā atradās tukši atkritumi konteineri un kravas automašīna. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts īsi pirms plkst. 14.00 un ugunsgrēks tika likvidēts ap plkst. 16.30.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 78 izsaukumus, no kuriem 26 uz ugunsgrēkiem, tajā skaitā sešus uz meža ugunsgrēkiem. No saņemtajiem izsaukumiem 34 bijuši uz glābšanas darbiem un 18 bijuši maldinājumi.