Ugunsgrēkā Daugavpils pusē gājis bojā cilvēks

Pievienot komentāru
Ugunsgrēkā Daugavpils pusē gājis bojā cilvēks
ZANE BITERE, LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji Latvijā dzēsuši 19 ugunsgrēkus, vienā no kuriem gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

VUGD vakar ap plkst.18 saņēma izsaukumu uz Daugavpils novadu, kur dega vienstāva dzīvojamajā māja 100 kvadrātmetru platībā. Veicot dzēšanas darbus, tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Ugunsgrēks tika likvidēts aptuveni piecu stundu laikā.

Savukārt īsi pirms pusnakts tika saņemts izsaukums uz Alūksni, kur divstāvu vairāku dzīvokļu mājas kāpņu telpā dega sadzīves mantas piecu kvadrātmetru platībā un bija izveidojusies spēcīgs sadūmojums.

VUGD darbinieki ar autokāpņu palīdzību no ēkas otrā stāva izglāba četrus cilvēkus, bet ar glābšana maskas palīdzību tika izglābts vēl viens cilvēks. Pirms VUGD ierašanās paši no ēkas bija evakuējušies vēl septiņi cilvēki. Kā pastāstīja Vītola, cietušo vai bojā gājušo ugunsgrēkā nebija.

Ugunsgrēks tika likvidēts aptuveni divu stundu laikā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki devās arī 13 izsaukumos uz glābšanas darbiem, bet 15 izsaukumi novērtēti kā maldinājumi.