Ugunsgrēkā cietušajai deviņu bērnu ģimenei saziedoti teju 6000 eiro

0 Komentāru

Par raidījuma “Degpunktā” skatītāju atbalstu ļoti pateicīga ir ugunsgrēkā cietusī deviņu bērnu ģimene, kura nu būs spējīga uzsākt darbu, lai atjaunotu sadegušo šķūni un kūti.

“Degpunktā” jau stāstīja par ģimeni, kas pirms divām dienām ugunsgrēkā zaudēja saimniecības ēkas un lūdza “Degpunktā” skatītājus sadarbībā ar organizāciju “Pēc ugunsgrēka” operatīvi palīdzēt ģimenei savākt līdzekļus ēku atjaunošanai.

Šobrīd savāktā summa sasniegusi 5906 eiro. Organizācija “Pēc ugunsgrēka” dienu pēc nelaimes kontaktējusies arī ar Viesītes pagasta pašvaldību, lūdzot palīdzēt ģimenei nonākt Rīgā, lai apmeklētu ugunsgrēkā cietušajiem paredzēto mantu noliktavu.

Noliktavā ceturtdien ieradās ugunsgrēkā cietušās ģimenes galvas Ziedoņa sieva Marina ar dēlu, kuri tagad jūtas nedaudz mierīgāk, zinot, ka pateicoties skatītāju palīdzībai, radusies iespēja atjaunot deviņu bērnu ģimenes darba vietu un ienākumu avotu. Organizācijas projektu vadītāja stāsta, ka noliktavas izmantošana nav paredzēta jebkuram, un to kontrolē noteikumi.

Labdarības organizācija uzsver, ka vislielākā nepieciešamība ugunsgrēkā cietušajiem bieži ir būvmateriāli ēku atjaunošanai.

Organizācija “Pēc ugunsgrēka” aicina Latvijas iedzīvotājus ņemt vērā, ka palīdzēt cietušajiem var gandrīz jebkurš, un neaizmirst par iespēju sev nevajadzīgās mantas nogādāt labdarības organizācijām.

0 Komentāru