Ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā viens cietušais, divi bojāgājušie

0 Komentāru
Ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā viens cietušais, divi bojāgājušie
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (PAULA ČURKSTE, LETA)

Aizvadītajā diennaktī notikušajā ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā viens cilvēks cietis, bet divi – gājuši bojā, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) publiskotā informācija.

Izsaukums uz Augšdaugavas novada Demenes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja pilnā 120 kvadrātmetru platībā, saņemts pirmdien, plkst. 07.36. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cietis cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Notikuma vietā dzīvojamā mājā Demenes pagastā tika atrasti arī divi bojāgājuši cilvēki. Plkst. 10.09 attiecīgo ugunsgrēku VUGD darbinieki lokalizēja un plkst. 12.39 likvidēja.

Tāpat 25.oktobrī, plkst. 16.33 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Augšdaugavas novada Naujenes pagastu, kur bija avarējusi vieglā automašīna. Transportlīdzeklis atradās grāvī un visi ceļu satiksmes negadījumā iesaistītie cilvēki bija izkļuvuši no tā. Vienu cilvēku ugunsdzēsēji glābēji nogādāja līdz NMPD automašīnai.

Naujenes pagastā avarējušai automašīnai tika atvienotas akumulatora klemmes un plkst. 17.16 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Plkst. 12.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Preiļu novada Riebiņu pagastā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cilvēks netika ārā no mašīnas. Izrādījās, ka vieglā automašīna ir iebraukusi šķūnī, bet cilvēks nebija iespiests un tika nodots NMPD mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja transportlīdzekļa akumulatora klemmes, izvilka automašīnu no būves un nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Plkst. 13.32 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma kopumā 39 izsaukumus, tostarp 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi. Tajā skaitā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma arī izsaukumus, kur dega vadi elektrosadales skapī, fasādes karnīze, dzīvojamā māja, divos gadījumos – piededzis ēdiens, siltumnīca, vieglā automašīna, zaru kaudze, ceļa norobežojošais stabs.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Tukumā pazudusi skolniece; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību meklēšanā

Sirdsdēstos "Volvo" šoferis iznīcina savu auto, visticamāk, tīšuprāt cenšoties ietriekties kokā

Pa galveno ceļu braucoša auto ignorēšana Maskavas ielā noved pie avārijas

Aculiecinieki pieļauj, ka Cēsīs nāvējoši notriektais gājējs uzstreipuļojis uz brauktuves neatļautā vietā

Šoferis pie policijas iecirkņa Rīgā notriec bērnu un aizbēg

Aculiecinieks par iereibušā "Porsche" vadītāja manevriem Čiekurkalnā: Ātrums bija ļoti "labs"

Policijas darbinieki glābj mazuli no tēva agresijas

Mikroautobusa vadītājs izbraukā Lēdurgas kapus

Deviņstāvu namā Pļavniekos uzliesmo pagrabs

Noslēpumainos apstākļos Ikšķilē bojā iet kāds vietējais iedzīvotājs

Kaucošas riepas, pa gaisu lidojoši apavi - uz gājēju pārejas notriec skolnieci

Krāslavas novadā ugunsgrēkā nosmok vīrietis