Ugunsdzēsēji: Vientuļas lauku mājas saglābt nelaimes gadījumos ir ļoti grūti

Komentāri

Piektdien, 24. novembrī, ap plkst. 6.00 glābēji likvidēja ugunsgrēku, kas bija izcēlies Ilūkstes novada Pilskalnes pagastā.

70 kvadrātmetru platībā dega privātmāja, un nelaime prasīja kāda cilvēka dzīvību. Diemžēl traģisks ugunsgrēka ceturtdien piemeklēja arī kādu namu Alūksnes novadā. Par to plašāk zina stāstīt Diāna Eisaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No kādas kundzes mājas Alsviķu pagastā pāri palicis vien gaišs ēkas karkass. Pēc plkst. 14.00, neviena nemanītas, namu pārņēma liesmas.

Ugunsgrēkā dzīvību zaudēja sieviete. Diemžēl glābējiem jāatzīst, ka vientuļas lauku mājas, kurām tuvākie kaimiņi atrodas vairāku kilometru attālumā, saglābt nelaimes gadījumos ir ļoti grūti. Uguns tiek pamanīta vien brīdī, kad tā jau apņēmusi lielāko daļu ēkas.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl