Ugunsdzēsēji turpina dzēst ugunsgrēku saimniecībā Amatas pagastā

0 Komentāru
Ugunsdzēsēji turpina dzēst ugunsgrēku saimniecībā Amatas pagastā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ugunsdzēsēji turpina dzēst ugunsgrēku, kas vakar izcēlās kādā saimniecībā Cēsu novada Amatas pagastā, kur dega kūts un saimniecības ēka 196 kvadrātmetru platībā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Piektdien ap plkst.18.30 tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Amatas pagastu, kur dega divas ēkas, kurās atradās liels daudzums siena un 30 kubikmetri malkas. Četru stundu laikā šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt, taču ugunsgrēka likvidēšanas darbi notikuma vietā turpinās.

Vakar ap plkst.21.30 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur no sešstāvu ēkas ceturtā stāva dzīvokļa loga cēlās dūmi. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka dzīvokļa virtuvē uz ieslēgtas plīts dega ēdiens, kā arī pamodināja un no piedūmotajām telpām izveda cilvēku, kurš atradās blakus istabā un bija aizmidzis. VUGD atzīmē, ka mājoklī nebija uzstādīts dūmu detektors.

Nedēļas nogalē glābēju palīdzība bija nepieciešama Kuldīgas novada Ēdoles pagastā, kur mežā bija apmaldījies cilvēks. Izmantojot autocisternas skaņas signālu, cilvēkam tika norādīts virziens izkļūšanai no meža.

Aizvadītajā diennaktī no ugunsgrēkiem izglābti deviņi cilvēki, no kuriem viens bija cietis.

0 Komentāru