Ugunsdzēsēji teju diennakti dzēsuši paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Aizputes pusē

Komentāri

Aizputes pusē brīvdienās piedzīvots paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – 1500 kvadrātmetru platībā Kazdangas centrā aizdegās graudu kalte, graudi un vairākas blakus esošās saimniecības ēkas.

Naktī uz svētdienu, 24. septembri, ciematiņa centrā aizdegās graudu kalte, nopostot vairākas saimniecības ēkas un sabojājot graudus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēka dzēšanā tika iesaistīti 24 ugunsdzēsēji no Liepājas, Aizputes, Priekules, Alsungas un Skrundas. Ugunsdzēsēji teju diennakti cīnījās, lai likvidētu ugunsgrēku Kazdangā.

Zemnieku saimniecības īpašnieki, kurus skārusi uguns nelaime, runāt par notikušo nevēlas. Ap izdegušajām ēkām novilktas lentes un to tuvumā uzturēties var būt bīstami.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl