Ugunsdzēsēji Rēzeknes veikalā “Depo” joprojām atrod degšanas perēkļus

Pievienot komentāru
Ugunsdzēsēji Rēzeknes veikalā “Depo” joprojām atrod degšanas perēkļus
LETA

Ugunsdzēsēji jau piekto dienu turpina ugunsgrēka likvidēšanas darbus nodegušajā Rēzeknes būvniecības preču veikalā “Depo”, kur joprojām tiek atrasti degšanas perēkļi, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Notikuma vietā Rēzeknē vēl joprojām strādā ugunsdzēsēji un viena autocisterna.

“Glābēji turpina veikt pārkraušanas un laistīšanas darbus. Platība ir liela, kā arī ēka bija pilna ar mantām, tāpēc ir nepieciešams ilgs laiks, lai visu pārbaudītu un pilnībā likvidētu visas ugunsgrēka cilmes vietas. Veicot pārkraušanu un pārmeklēšanu, vēl joprojām tiek atrasti degšanas perēkļi, dažviet ugunsdzēsēji konstatē gruzdēšanu,” norādīja Dāme-Birziņa.

Jumts ēkai ir nobrucis, un tas apgrūtina piekļuvi, jo sākumā nepieciešams demontēt jumtu, tikai tad glābēji var veikt pārmeklēšanu un ja, nepieciešams, dzēšanas darbus, skaidroja Dāme-Birziņa.

Jau ziņots, ka naktī uz sestdienu Rēzeknē nodega būvniecības preču veikals “Depo”. Valsts policija par ugunsgrēku sākusi kriminālprocesu.

Foto: Ugunsgrēka nodarītie postījumi veikalam ”Depo”

SIA “Depo DIY” piederošā manta nodegušajā veikalā Rēzeknē ir apdrošināta – notiek visu negadījuma seku apzināšana, tiks veiktas zaudējumu aplēses.

Degusī veikala ēka pieder SIA “Romans F”.