Ugunsdzēsēji par mata tiesu izglābj vīrieti, kurš aizmieg ar nenodzēstu cigareti un izraisa ugunsgrēku

0 Komentāru
Ugunsdzēsēji par mata tiesu izglābj vīrieti, kurš aizmieg ar nenodzēstu cigareti un izraisa ugunsgrēku
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kā zināms, smēķēšana ir kaitīga veselībai, bet bīstama tā kļūst, ja izsmēķi nenodzēš pelnu traukā, bet gan nosviež, piemēram, dīvānā.

Kāds vīrietis Rīgā, Pļavniekos, pēc pārdzīvota ugunsgrēka tagad paldies par dzīvības glābšanu var teikt nevienaldzīgam kaimiņam un ugunsdzēsējiem. Vēlu vakarā kādā namā Keldiša ielā aizdegušās sadzīves mantas vienā no piektā stāva dzīvokļiem.

Visticamāk, mitekļa saimnieks aizmidzis gultā ar nenodzēstu cigareti un tā aizdedzinājusi matraci. No nosmakšanas dūmos vīrieti faktiski izglābis kaimiņš, kurš, kāpjot pa kāpnēm, pamanījis dūmus un izsaucis glābējus.

Ugunsdzēsēji ieradušies dažu minušu laikā. Dzīvokļa saimnieks uz glābēju klauvējieniem nereaģējis, un ugunsdzēsēji ķērušies pie zāģēšanas rīkiem.

“Es tikai dzirdu ar āmuru kāds sit, pēc tam ar ripzāģi griež. Nodomāju, – laikam kādam kļuvis slikti,” stāsta mājas iedzīvotāja.

Tiekot dzīvoklī, glābēji uzreiz atraduši ugunsgrēka perēkli – degošo dīvānu un ātri vien liesmas nodzēsuši. Mitekļa īpašniekam gan bijusi nepieciešama ārstu palīdzība, jo viņš saelpojies dūmus. Pēc kaimiņu stāstītā dzīvoklī nav bijuši dūmu detektori, kas varējuši cietušo laikus pamodināt.

0 Komentāru