Komentāri
Ugunsdzēsēji Jelgavā no degošas mājas izglābj četrus cilvēkus
Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13.septembra plkst. 6.30 līdz 14.septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 41 izsaukumu (Zane Bitere / LETA)

Trešdien, 13. septembrī, plkst. 18.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kazarmes ielu Jelgavā, kur no divstāvu dzīvojamās mājas logiem redzami dūmi.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg pirmā stāva dzīvoklis 25 kvadrātmetru platībā. No mājas otrā stāva ar izbīdāmo kāpņu palīdzību tika izglābti četri cilvēki, kuri nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 20.51 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 13. septembra plkst. 6.30 līdz 14. septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 41 izsaukumu, – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl