Komentāri
Ugunsdzēsēji Jelgavā no degošas mājas izglābj četrus cilvēkus
Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13.septembra plkst. 6.30 līdz 14.septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 41 izsaukumu (Zane Bitere / LETA)

Trešdien, 13. septembrī, plkst. 18.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kazarmes ielu Jelgavā, kur no divstāvu dzīvojamās mājas logiem redzami dūmi.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg pirmā stāva dzīvoklis 25 kvadrātmetru platībā. No mājas otrā stāva ar izbīdāmo kāpņu palīdzību tika izglābti četri cilvēki, kuri nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 20.51 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 13. septembra plkst. 6.30 līdz 14. septembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 41 izsaukumu, – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl