Ugunsdzēsēji, ierodoties uz izsaukumu, sastopas ar nepatīkamu pārsteigumu

1 komentārs

Piecstāvu namā Maskavas ielā 305 iedzīvotāji aizvadīja nemierīgu nakti, jo viens no dzīvokļu īpašumiem īsi pirms plkst. 3.00 pēkšņi uzliesmoja. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, bet kāds nepatīkams pārsteigums sagaidīja arī glābējus, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Mājas iedzīvotājus nakts vidū pamodināja skaļi klauvējieni pie durvīm un ugunsdzēsēju sirēnas piecstāvu mājas pievārtē. Mājas trešajā stāvā bija aizdedzies matracis un grīda. Ugunsgrēka izraisītājs – kāds ne visai atbildīgs dzīvokļa saimnieks.

”Kad atskrēja kaimiņiene, sākām klauvēt pie durvīm. Pirms tam viņa satika kādu vīrieti, kas izgāja no šā dzīvokļa. Tā kaimiņiene atnāca, durvis nebija aizslēgtas, acīmredzot tas vīrietis, kurš gāja ārā, atstāja durvīs dzīvokļa atslēgas. Mēs atvērām vaļā durvis un jautājām, vai ir kāds mājās. No tās puses, šķiet, bija Igors. Viņš bija piedzēries. Mēs gājām tālāk, es attaisīju istabas durvis un skatījos, ka uz grīdas kaut kas deg. Es ātri aizskrēju pēc tējkannas, jo vizuāli likās, ka ugunsgrēks nav tik liels. Padomāju, ka ar tējkannu varēšu apslāpēt. Uzlēju ūdeni, bet droši vien no tā, ka durvis bija vaļā, izveidojās caurvējš un sekoja plašs uzliesmojums,” situāciju skaidro mājas iedzīvotāja.

Brīdī, kad kaimiņiene atskārta, ka ar tējkannu diez vai varēs līdzēt, kāpņutelpā jau ieskrēja glābēji. Jāsaka, ka šoreiz ugunsdzēsējus nepatīkami pārsteidza daži iemītnieki, kuri bija novietojuši savus braucamrīkus ”kur pagadās”, pat nepadomājot, ka kritiskā situācijā smagajai tehnikai pa šaurajām pagalma ielām izbraukt būs teju neiespējami.

”Kad viņu vilka ārā mediķi, viņš viss bija melns. [Jūs teicāt, kad iegājāt iekšā – cietušais bija viss melns, bet vai viņš bija pie samaņas? – red.] Nē! Viņu izvilka ārā, uz ielas nolika zemē, viņš vispār nekustējās. Mēs to pa logu vērojām,” stāsta mājas iedzīvotāja.

Par pagājušās nakts notikumiem atgādina matrači, dēļi un citas sadzīves mantas, ko ugunsdzēsēji izmeta no degušā dzīvokļa. ”Degpunktā” komandas ierašanās brīdī vīrietis, kas tika hospitalizēts, mājās vēl nebija pārnācis. Iedzīvotāju vidū ir versija, ka postažu izraisījusi neuzmanīga smēķēšana.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām