Ugunsdzēsēja vecmāmiņa Bauskā piededzina ēdienu un gandrīz nosvilina dzīvokli

1 komentārs

Neviens nav pasargāts! Šāds secinājums rodas pēc tam, kad Bauskā kādai sievietei gados, kuras mazdēls ir ugunsdzēsējs un daudz stāstījis par ugunsdrošību, tomēr nav izdevies izvairīties no ugunsnelaimes neuzmanības dēļ.

Pēc vakardienas ugunsdzēsēju apciemojuma Ausma noteikti būs daudz piesardzīgāka brīžos, kad gatavos ēst. Sievietes mazdēls ir ugunsdzēsējs un daudz stāstījis par dažādām uguns nelaimēm. Pašai nemanot, arī viņas mājās ceturtdien izcēlās neliels ugunsgrēks, kas, laikus nepamanīts, varēja izvērsties par nelāgu pārdzīvojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, liesmas sagandējušas vien 78 gadus vecās Ausmas katliņu. Pāris stundas pavadot pie atvērta loga, arī dzīvoklis nu izvēdināts no nepatīkamās smakas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl