Ugunsdzēsēja vecmāmiņa Bauskā piededzina ēdienu un gandrīz nosvilina dzīvokli

1 komentārs

Neviens nav pasargāts! Šāds secinājums rodas pēc tam, kad Bauskā kādai sievietei gados, kuras mazdēls ir ugunsdzēsējs un daudz stāstījis par ugunsdrošību, tomēr nav izdevies izvairīties no ugunsnelaimes neuzmanības dēļ.

Pēc vakardienas ugunsdzēsēju apciemojuma Ausma noteikti būs daudz piesardzīgāka brīžos, kad gatavos ēst. Sievietes mazdēls ir ugunsdzēsējs un daudz stāstījis par dažādām uguns nelaimēm. Pašai nemanot, arī viņas mājās ceturtdien izcēlās neliels ugunsgrēks, kas, laikus nepamanīts, varēja izvērsties par nelāgu pārdzīvojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, liesmas sagandējušas vien 78 gadus vecās Ausmas katliņu. Pāris stundas pavadot pie atvērta loga, arī dzīvoklis nu izvēdināts no nepatīkamās smakas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl