Uguns Ogrē noposta daļu mājas; iedzīvotāji vaino kaimiņos dzīvojošo pensionāri

0 Komentāru

Kādai pensionārei no Ogres nācies uzklausīt ne mazums pārmetumu. Sieviete tiek vainota bīstama ugunsgrēka izraisīšanā, kas sestdien, 3. martā, nopostījis daļu daudzdzīvokļu mājas.

Pati sieviete gan pat nenoliedz, ka varētu būt vainojama notikušajā.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā satika vīrieti, kurš pirms nelaimes ar sievu dzīvojis pirmā stāva dzīvoklī, kurā izcēlies ugunsgrēks. Notikušo gan viņš atceras visai miglaini.

Kamēr vīrietis izrāda savu mitekli, “Degpunktā” uzzina, ka no liesmām izdevies paglābt pašu dārgāko – motorzāģus, ar kuriem pelnīta iztika. Tāpat ugunsgrēkā cietušais atklāj, ka sieva pēc notikušā varējusi patverties pie meitas, bet pats pēdējās naktis pavadījis tepat dzīvoklī, mīnus 15 grādos, cenšoties sasildīties ierokoties milzu drēbju kalnā.

Neskatoties uz to, ka ugunsdzēsēji notikuma vietā ieradās tikai dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas, liesmas paspējušas nopostīt vismaz 20 kvadrātmetrus koka ēkas verandas, ārsienas un jumta konstrukcijas. Vēl pirms glābēju ierašanās, saviem spēkiem namu pametuši 15 cilvēki. Par laimi, neviens no viņiem ugunsnelaimē necieta. Paaugstinātās bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbi ilguši aptuveni divas ar pusi stundas.

0 Komentāru