Uguns nopostījusi Elvīras kundzes māju; nepieciešams līdzcilvēku atbalsts

0 Komentāru
Uguns nopostījusi Elvīras kundzes māju; nepieciešams līdzcilvēku atbalsts
FOTO: LETA

Degpunktā komandu uzrunāja Elvīra no Gulbenes, kurai ziemas laikā virsjaku jāvelk ne tikai staigājot pa lauku, bet arī uzturoties savās mājās. Viņa cer, ka zemās gaisa temperatūras šoziem vairs neatgriezīsies. Sievieti piemeklējusi uguns nelaime un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Elvīras mājās, aizverot acis, šķiet, ka visās istabās atvērti logi un telpas piepilda ikdienišķs pilsētas troksnis. Sieviete prātā pārcilā atmiņas par laiku, kad strādājusi Āfrikā un Spānijā, žēl vien, ka šobrīd atmiņas ir vienīgās, kas spēj sasildīt. Istabu logus aizvērt nav iespējams.

Tie tika sadauzīti dzēšot ugunsgrēku, kas viņas mājā izcēlās janvāra sākumā. Negaidīti aizdegās kamīns, kas pirms neilga laika tika apsekots un iztīrīts.

Kopš nelaimes Elvīra turpina dzīvot savās mājās un ir apņēmības pilna atkal namā nodrošināt dzīvošanai pienācīgus apstākļus. Pagaidām iekštelpās gaisa temperatūra ir līdzīga kā ārā. Nav ne apkures, ne elektrības. Kundzei pilsētas pašvaldība piedāvājusi pagaidu istabiņu, taču pamest savu māju, lai ļautu to kādam garāmgājējam izdemolēt, sieviete negrasās.

Elvīra būtu gatava pat cīnīties par ārkārtas fonda izveidošanu situācijām, kad cilvēki nonāk negaidītu problēmu priekšā kā šobrīd sanācis viņai.

Sieviete uzrunā Degpunktā skatītājus un lūdz finansiālu palīdzību savas dzimtās mājas remontdarbiem. Šobrīd būtu nepieciešami vismaz 1800 eiro, lai mājai ieliktu jaunus logus.

 

Jums ir iespēja palīdzēt zvanot pa tālruni 90067088. Summa par zvanu 1,42.

0 Komentāru