Komentāri

Pirmdien, 14. maijā, Tukuma novadā gaišā dienas laikā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Kaimiņmājas iedzīvotājs un notikušā aculiecinieks uzskata, ka katlu mājas īpašnieks jau ilgstoši par ugunsdrošību nerūpējas un nav ievērojis tās elementārās prasības. Pēc aculiecinieka domām, tieši tāpēc šajā īpašumā ik pa brīdim izceļas ugunsgrēki.

Vēl pirmdien SIA “Mega WOOD” kokapstrādes uzņēmuma katlu mājā iekšējie darbi ritēja pilnā sparā, daudziem tās darbiniekiem strādājot iekštelpās. Pēc aculiecinieku stāstītā, ap pusdienas laiku aizdedzies katlu mājas jumts un strādnieki paši glābušies, kā mācēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēkai dedzis un pēc tam iebrucis jumts 220 kvadrātmetru platībā, un no tā liesmas iemetušās arī blakus esošajā skaidu novietošanas bunkurā.

Pirms glābēju ierašanās no ēkas paspēja izglābties 10 darbinieku, taču viens no viņiem ugunsgrēkā cietis. Kaimiņmājas saimnieks stāsta, ka mediķiem nodots pats katlu mājas kurinātājs, kurš mēģinājis liesmas valdīt, neprotot apieties ar pulvera ugunsdzēsības aparātu.

Aculiecinieks uzskata, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir pašsaprotams, norādot uz katlu mājas skursteni, kurš aprīlī esot izraisījis vēl vienu ugunsgrēku blakus cehā.

Ugunsdzēsēji šo sauc par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kā dzēšanai bija nepieciešamas piecas ugunsdzēsības ekipāžas. Tā savaldīšana glābējiem prasīja apmēram trīs stundas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl