Tukumā kādas klaidoņu kompānijas iedzeršana beidzas ar ugunsgrēku

Komentāri

Nedēļas nogalē Tukumā aizdegusies divstāvu koka māja. Par notikušā iemesliem tiek uzskatīta alkohola lietošana un nevērība.

Ugunsdzēsējiem glābējiem divstāvu koka ēku izdevies apdzēst stundas laikā. Ugunsgrēks bija izplatījies aptuveni 30 kvadrātmetru platībā, visvairāk cietusi ēkas kāpņu telpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, notikuma vietu iecienījuši bezpajumtnieki. Arī pirms notikušā ugunsgrēka kāda kompānija jau bija alkohola reibumā, kad pamanīja, ka paši aizdedzinājuši savu “mitekli”.

Foto: uguns pamatīgi iznīcinājusi koka ēku

Brīvdienās vēl pirms septiņiem vakarā kāda kompānija bija jau paguvusi tik stipri paņemt uz krūts, ka nepiefiksēja brīdi, kad paši aizdedzināja savu mitekli jeb, pēc vietējo iedzīvotāju raksturojuma, savu ballīšu vietu, kur bez stiprajiem dzērieniem nav izlaista neviena nedēļas nogale un netika smādētas arī darba dienas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl