Tukumā kādas klaidoņu kompānijas iedzeršana beidzas ar ugunsgrēku

Komentāri

Nedēļas nogalē Tukumā aizdegusies divstāvu koka māja. Par notikušā iemesliem tiek uzskatīta alkohola lietošana un nevērība.

Ugunsdzēsējiem glābējiem divstāvu koka ēku izdevies apdzēst stundas laikā. Ugunsgrēks bija izplatījies aptuveni 30 kvadrātmetru platībā, visvairāk cietusi ēkas kāpņu telpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, notikuma vietu iecienījuši bezpajumtnieki. Arī pirms notikušā ugunsgrēka kāda kompānija jau bija alkohola reibumā, kad pamanīja, ka paši aizdedzinājuši savu “mitekli”.

Foto: uguns pamatīgi iznīcinājusi koka ēku

Brīvdienās vēl pirms septiņiem vakarā kāda kompānija bija jau paguvusi tik stipri paņemt uz krūts, ka nepiefiksēja brīdi, kad paši aizdedzināja savu mitekli jeb, pēc vietējo iedzīvotāju raksturojuma, savu ballīšu vietu, kur bez stiprajiem dzērieniem nav izlaista neviena nedēļas nogale un netika smādētas arī darba dienas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl