Tukumā kādas klaidoņu kompānijas iedzeršana beidzas ar ugunsgrēku

Komentāri

Nedēļas nogalē Tukumā aizdegusies divstāvu koka māja. Par notikušā iemesliem tiek uzskatīta alkohola lietošana un nevērība.

Ugunsdzēsējiem glābējiem divstāvu koka ēku izdevies apdzēst stundas laikā. Ugunsgrēks bija izplatījies aptuveni 30 kvadrātmetru platībā, visvairāk cietusi ēkas kāpņu telpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, notikuma vietu iecienījuši bezpajumtnieki. Arī pirms notikušā ugunsgrēka kāda kompānija jau bija alkohola reibumā, kad pamanīja, ka paši aizdedzinājuši savu “mitekli”.

Foto: uguns pamatīgi iznīcinājusi koka ēku

Brīvdienās vēl pirms septiņiem vakarā kāda kompānija bija jau paguvusi tik stipri paņemt uz krūts, ka nepiefiksēja brīdi, kad paši aizdedzināja savu mitekli jeb, pēc vietējo iedzīvotāju raksturojuma, savu ballīšu vietu, kur bez stiprajiem dzērieniem nav izlaista neviena nedēļas nogale un netika smādētas arī darba dienas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl