Trešdienas rītā ugunsgrēkā dzīvojamajā mājā Rīgā gājis bojā cilvēks

Pievienot komentāru
Trešdienas rītā ugunsgrēkā dzīvojamajā mājā Rīgā gājis bojā cilvēks
EKRĀNUZŅĒMUMS / DEGPUNKTĀ

Trešdienas rītā ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukumu glābēji saņēmuši īsi pirms sešiem rītā. Trīsstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega sadzīves mantas un atkritumi 30 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies pieci cilvēki. Glābēji no degošā dzīvokļa iznesa cilvēku, kuram mediķi konstatēja nāvi.

Īsi pirms plkst. 8.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt otrdienas vakarā kāds cilvēks cietis, cenšoties saviem spēkiem apdzēst liesmas. Otrdien plkst. 20.32 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Alūksnes novadā, kur dzīvojamā mājā bija ir izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums un šķūnis kopumā 107 m2 platībā.

Mēģinot ar ugunsdzēsības aparātu apdzēst liesmas, pirms VUGD ierašanās, ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 1.32 ugunsgrēks tika likvidēts. Mājās bija uzstādīti dūmu detektori.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, elektroinstalācijas vadi, divas vieglās automašīnas, kūla, divos gadījumos – neapsaimniekotas ēkas, riepu kaudze, garāža, kā arī bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens.

Diennakts laikā dienests veicis arī 20 glābšanas darbus un saņēmis deviņus maldinošus izsaukumus.