Trešā stāva dzīvoklī liesmās un dūmos iet bojā aptuveni 80 gadus vecs sirmgalvis

Komentāri
Trešā stāva dzīvoklī liesmās un dūmos iet bojā aptuveni 80 gadus vecs sirmgalvis

Trešdienas, 1. februāra, pēcpusdienā Rīgā, Viestura prospektā 17, aizdegās trešā stāva dzīvoklis. Liesmās un dūmos gāja bojā aptuveni 80 gadus vecs sirmgalvis, no notikuma vietas ziņo raidījums “Degpunktā”.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, iespējamais ugunsgrēka iemesls – pensionārs varētu būt smēķējis gultā un iesnaudies. Pēc tam no nokritušā izsmēķa aizdegušās mīkstās mēbeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par šo nelaimes gadījumu skaties šovakar raidījumā “Degpunktā”!

Foto!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl