Trauksmes situācija Jelgavā: devītajā stāvā aizdegas divu dzīvokļu balkoni

2 komentāri
Trauksmes situācija Jelgavā: devītajā stāvā aizdegas divu dzīvokļu balkoni
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ugunsgrēki daudzdzīvokļu māju pēdējos stāvos vienmēr ir ar paaugstinātu bīstamību, tāpēc ugunsdzēsēji šādās reizēs mobilizē lielus spēkus. Arī vakar Jelgavā, kur īsi pirms tumsas iestāšanās liesmas iemetās kāda nama devītajā stāvā, glābējiem bija jāpieliek pūles, lai kritisko situāciju likvidētu un cilvēki nepaliktu bez pajumtes.

Biedējoša aina pirmdienas vakarā pavērās Pērnavas ielas apkaimē dzīvojošajiem, aizdegoties balkonam 32. nama devītajā stāvā. Aculiecinieki steiguši saukt ugunsdzēsējus.

Degošā dzīvokļa saimniece, pamanot nelaimi, skrējusi lejā un pie durvīm sagaidījusi ugunsdzēsējus. Situāciju pasliktinājušas spēcīgās vēja brāzmas, un uguns pārmetusies uz kaimiņu balkonu.

“Uguns dzīvokļos netika, tikai stikli sprāga, to man izstāstīja operatīvais dežurants. (DP: Iedzīvotāji nebija cietuši?) Neviens nebija cietis,” saka vietējais iedzīvotājs Viktors.

Par laimi, šoreiz postaža tikai izskatījās dramatiska – glābēji ar ugunsgrēku tika galā ļoti ātri. Apdegušās sadzīves mantas izmestas ārā, izvēdinātas telpas. Kad ugunsdzēsēji pabeidza darbus un pameta notikuma vietu, augšējos stāvos dzīvojošie varēja atgriezties savos mitekļos.

Kopā ar visiem apskatīt savu dzīvoklī kāpa arī degušā dzīvokļa saimniece, kuras miteklis aizdegās drīz pēc pirmā uzliesmojuma.

Tagad sekos mitekļa ģenerāla tīrīšana no kvēpiem un būs arī lieki tēriņi. Bet dzīvokļa īpašniece, kuras miteklī sākās uzliesmojums, atteicās runāt par iespējamajiem iemesliem, taču pastāv aizdomas, ka visa cēlonis ir neuzmanīgi nosviests izsmēķis.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

2 komentāri