Traģisks ugunsgrēks Vāverkrogā: liesmās un dūmos dzīvību zaudē divi ģimenes locekļi

Pievienot komentāru
Traģisks ugunsgrēks Vāverkrogā: liesmās un dūmos dzīvību zaudē divi ģimenes locekļi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Pagājušajā nedēļas nogalē liesmās un dūmos gājuši bojā divi cilvēki – vienas ģimenes locekļi. Postošais ugunsgrēks naktī izcēlies Ropažu novadā kādā nomaļā ēkā, un šķiet gluži vai neticami, ka māja nenodega līdz pamatiem.

Ja nebūtu dūmu detektora, neviens no mums nepamostos, tā saka kādas daudzdzīvokļu mājās iemītnieki Vāverkrogā pēc tam, kad naktī no piektdienas uz sestdienu piedzīvots postošs ugunsgrēks. Liesmās tomēr gāja bojā divi cienījama vecuma cilvēki – vīrietis vārdā Viktors un viņa māsa Ludmila. Viss sākās ap plkst. 1.00 naktī.

Ugunsgrēka perēklis meklējams tieši Viktora istabā, domā vietējie. To varot secināt, jo vīrietis esot pamatīgi apdedzis – tā kā locekļi kopā neturējušies un ugunsdzēsēji viņa mirstīgās atliekas iznesuši ar segas palīdzību.

Ugunsgrēka iemesls saistīts ar Viktora pārlieku lielo kaisli pret smēķēšanu un slinkumu iziet no telpām.

No šā gada 1. janvāra ik katrās mājās dūmu detektors ir obligāts, bet ne visi saprot, ka tā nav ugunsdzēsēju iegriba. Tie, kas reiz jau pieredzējuši ugunsnelaimi, nemaz nediskutē par ierīces nepieciešamību, saka kaimiņš, kurš izsludinājis trauksmi un saucis ugunsdzēsējus.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā