Traģisks ugunsgrēks Svētciemā laupa astoņus gadus vecas meitenītes dzīvību

18 komentāri
Traģisks ugunsgrēks Svētciemā laupa astoņus gadus vecas meitenītes dzīvību
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pirmdien, 19. augustā, traģisks ugunsgrēks Svētciemā laupījis dzīvību nepilngadīgai meitenei.

Meitenes mājās bija viena, un, kad zem dzīvojamā sektora esošajā garāžā izcēlās liesmas, viņa palika iesprostota istabā un nosmaka dūmos.

Dramatiskie notikumi Svētciema pievārtē risinājušies ap plkst. 15.00. Ap šo laiku ugunsdzēsēju glābēju dežūrdaļā atskanējuši vairāki līdzīgi zvani ar vēstījumu par milzīgām liesmu mēlēm un bieziem dūmiem, kas nāk no kādas privātmājas jumta. Jau brīdi vēlāk uz aculiecinieku norādīto adresi traucies kupls skaits operatīvo dienestu.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu pilnā platībā deg divstāvu dzīvojamā ēka ar garāžu, kā arī blakus esošās automašīnas. Ņemot vērā, ka notikuma vietā bija spēcīgs vējš, liesmas izplatījušās strauji arī uz netālu esošo saimniecības ēku un arī uz citām blakus esošajām automašīnām.

Diemžēl šoreiz liktenīgu lomu nospēlējuši jau minētie vējainie laikapstākļi, kas traucējuši glābējiem efektīvi strādāt.

Ugunsdzēsējiem glābējiem neesot bijis iespējams iekļūt ēkā, lai to pārmeklētu. Pēc divu stundu intensīva darba liesmas izdevies ierobežot un lokalizēt. Tālāk, veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus ēkā, tika atrasts bojā gājis nepilngadīgs cilvēks. Īsi pirms plkst. 20.00 ugunsgrēks pilnībā likvidēts.

Pēc neoficiālas informācijas, mājas otrajā stāvā atrasta astoņus gadus veca meitenīte, kura nav varējusi no piedūmotajām telpām atrast izeju. Raidījuma “Degpunktā” rīcībā esošās ziņas liecina, ka bojā gājušas meitenes tēvs ugunsgrēka izcelšanās brīdī bija izbraucis un faktiski nekādi nevarēja palīdzēt nelaimē nonākušajam bērnam.

Ugunsgrēks varētu būt izcēlies metināšanas vai metāla griešanas darbu dēļ, kas tajā pašā dienā veikti garāžā zem dzīvojamā sektora. Raidījums “Degpunktā” izsaka līdzjūtību bojāgājušās meitenes piederīgajiem.