Traģisks ugunsgrēks Rīgā: liesmās un dūmos dzīvību zaudē sirmgalve

Pievienot komentāru
Traģisks ugunsgrēks Rīgā: liesmās un dūmos dzīvību zaudē sirmgalve
EKRĀNUZŅĒNUMS

Smagu nakti pavadīja Daugavpils ielas iedzīvotāji Rīgā, kuru mājā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas otrajā stāvā pārņēma kādas vientuļas pensionāres dzīvokli. Mitekļa saimnieci glābt neizdevās – viņa gāja bojā vēl pirms ieradās ugunsdzēsēji.

Andris un Natālija pagājušo nakti pavadīja cīnoties ar kairinošu klepu. Pirmdien abiem sāp galva, jo ugunsgrēks, kas plosījās stāvu zemāk, izplatīja dūmus teju pa visu ēku.

Nespējot izskriet cauri piedūmotajai kāpņu telpai, Andris ar sievu palika iesprostoti dzīvoklī. Tikmēr ugunsdzēsēji centās likvidēt liesmas un izglābt degošā mitekļa saimnieci. Diemžēl, pensijas vecuma kundze tika atrasta istabā bez dzīvības pazīmēm.

Nākamās dienas rītā kaimiņi sāka apspriest traģēdiju un izteikt versijas, kas pie tās varēja novest. Anatolijs dzīvo blakus izdegušajam miteklim un stāsta, ka kaimiņiene nespēja par sevi parūpēties un jau iepriekš apdraudēja savu un līdzcilvēku drošību.

“Viņai ne vienu reizi vien ir gadījies kaut ko uzlikt uz gāzes plīts un aizmirst, iedzērušai pēc tam aizmigt,” saka kaimiņš Anatolijs.

Kaimiņiene esot bijusi vientuļa un kompāniju viņai sastādīja kaķis. Arī mājdzīvnieks liesmās zaudēja dzīvību. Kaimiņi spriež, ka skarbais pārdzīvojums tagad mudinās mājas iedzīvotājus, tā teikt, samesties, un kopīgi iegādāties dūmu detektorus kāpņu telpām. Viņuprāt, tieši novēlotā reakcija uz ugunsgrēku kavēja dzēšanas darbu uzsākšanu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā