Traģisks ugunsgrēks Jelgavā – vīrietis sadeg sava dzīvokļa balkonā

2 komentāri

Trešdienas rītā Jelgavā kādā deviņstāvu dzīvojamajā mājās izcēlās traģisks ugunsgrēks. Liesmas apņēma balkonu, no kura saviem spēkiem nespēja izkļūt dzīvokļa īpašnieks. Diemžēl vīrietim nepietika spēka sagaidīt glābējus, un viņš gāja bojā.

Daudzdzīvokļu mājas sētā Rīgas ielā šorīt vairākiem cilvēkiem nācās noskatīties kaimiņa bojāejā. Otrā stāva dzīvokļa balkonā izcēlās ugunsgrēks brīdī, kad uz tā atradās vīrietis. Liesmas no lodžijas turpināja virzīties uz istabu, ieslogot viņu dažus kvadrātmetrus plašajā, stiklotajā balkonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl kungs nebija spējīgs paklausīt apkārtējo izkliegtos ieteikumus un palika turpat uz balkona ar pa logu izkārtu, palīdzību lūdzošu roku. Iespējams, ka vīrietis uz balkona pīpējis un neveiksmīgi izmetis savu izsmēķi. Bojāgājušā kunga piederīgie ir šokēti par notikušo un no komentāriem kameras priekšā atteicās.

Foto: traģisks ugunsgrēks Jelgavā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl