Traģisks ugunsgrēks Jelgavā – vīrietis sadeg sava dzīvokļa balkonā

2 komentāri

Trešdienas rītā Jelgavā kādā deviņstāvu dzīvojamajā mājās izcēlās traģisks ugunsgrēks. Liesmas apņēma balkonu, no kura saviem spēkiem nespēja izkļūt dzīvokļa īpašnieks. Diemžēl vīrietim nepietika spēka sagaidīt glābējus, un viņš gāja bojā.

Daudzdzīvokļu mājas sētā Rīgas ielā šorīt vairākiem cilvēkiem nācās noskatīties kaimiņa bojāejā. Otrā stāva dzīvokļa balkonā izcēlās ugunsgrēks brīdī, kad uz tā atradās vīrietis. Liesmas no lodžijas turpināja virzīties uz istabu, ieslogot viņu dažus kvadrātmetrus plašajā, stiklotajā balkonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl kungs nebija spējīgs paklausīt apkārtējo izkliegtos ieteikumus un palika turpat uz balkona ar pa logu izkārtu, palīdzību lūdzošu roku. Iespējams, ka vīrietis uz balkona pīpējis un neveiksmīgi izmetis savu izsmēķi. Bojāgājušā kunga piederīgie ir šokēti par notikušo un no komentāriem kameras priekšā atteicās.

Foto: traģisks ugunsgrēks Jelgavā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl