Traģisks ugunsgrēks Jēkabpilī laupa dzīvību

Pagājusī nakts Jēkabpils Pils rajona iedzīvotājiem bijusi trauksmaina. Dažas minūtes pirms pieciem no rīta piecstāvu namā izcēlies ugunsgrēks. Tie, kas pamanījuši nelaimi vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, glābušies, kā nu mācējuši, – kurš paspējis izskriet ārā, kurš bijis spiests glābiņu sagaidīt savā mājoklī.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • عبدالله ثجيل

    عبدالله ثجيل

    Sveiki, mani sauc Abdullah, 20 gadus vecs no Irākas, un es tur dzīvoju. Es esmu gejs un manā valstī nav tiesību. Viņi draudēja mani nogalināt kā geju, līdz mani atlaida no universitātes un koledža atteicās studēt geju studentus. Man ir vajadzīga palīdzība, lai pamestu Irāku, migrētu uz Latviju un dzīvotu tur, lai manā valstī uzlabotos geju tiesības un es pie tās atgrieztos. Es ļoti lepojos ar savu valsti un ļoti mīlu to, taču tajā ir daudz sliktu cilvēku, kuri nevēlas, lai es būtu tāda, kāda esmu, es gribu pieteikties humānajam patvērumam Latvijā, man nepieciešama palīdzība. Es nezinu, vai kāds man var šeit palīdzēt, es esmu gejs, es gribu dzīvot tāpat kā visi pārējie un dzīvot tāpat kā citu cilvēku dzīve un netikt diskriminēts tikai viņu heteroseksuālās orientācijas dēļ.🏳️‍🌈

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!