Traģisks ugunsgrēks Bišumuižā laupa vīrieša dzīvību

Pievienot komentāru
Traģisks ugunsgrēks Bišumuižā laupa vīrieša dzīvību
DEGPUNKTĀ

Vietējie Bišumuižas iedzīvotāji jau gadiem ilgi pagalmā ievēroja kādu pāri, kas bija ierīkojis sev mitekli nelielā dārza mājiņā. Cilvēki stāsta, – lai nodrošinātu siltumu, laulātie nesa uz apdzīvoto būdu dažādas vecas mēbeles, ko kurināja nedrošā veidā. Pirmdien ugunskurs netika pienācīgi uzraudzīts, un viens no mājiņas iemītniekiem gāja bojā.

Kaimiņi stāsta, ka vīrs un sieva, zaudējuši savu ģimenes māju, neredzēja citu izeju, kā vien iemitināties pagalmā starp kokiem.

“Viņiem nebija, kur dzīvot. Lasīja metāllūžņus, nodeva. Viņiem māja bija noņemta, cik es sapratu. Viņi solīdi bija. Ja banka noņem māju, jebkurš var kļūt par “bomzi”,” stāsta kaimiņiene.

Pirmdien dienas vidū vairāki Padures ielas iedzīvotāji steigā centās sazvanīt ugunsdzēsējus. Nelielā dārza māja spēcīgi dega, un aptuveni 50 gadus vecos iemītniekus nekur nemanīja. Radās pamatotas bažas par cilvēku drošību.

Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, piecdesmit kvadrātmetrus plašā būda jau dega pilnā platībā. Netālu no būves glābēji atrada sievieti, kas bija smagi cietusi. Viņu uzreiz nodeva mediķiem. Cietušās vīrs nebija paspējis izkļūt no mājas un atrasts miris. Par cilvēka bojāeju policijā uzsākta izmeklēšana.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!