Traģiskā ugunsgrēkā Ludzā dzīvību zaudē sirmgalve

0 Komentāru
Traģiskā ugunsgrēkā Ludzā dzīvību zaudē sirmgalve
Laikā, kad jau kļūst tumšs un cilvēki atgriežas mājās no darba, Ludzā kādā privātmājā vakar izcēlās ugunsgrēks. Zinot, ka namā atrodas sirma kundze, kaimiņi steidzās sievieti glābt, taču bija jau par vēlu.

Saules ielā dzīvojošie stāsta, ka apkārtnē paliek arvien mazāk un mazāk cilvēku. Citi aizbrauc, daudzi nomirst. Šejienieši par savu pienākumu uzskata viens otra pieskatīšanu, jo kas gan cits var palīdzēt, ja ikdienā kaut kas nepieciešams. Ceturtdien, kad Valentīns pamanīja degam kaimiņienes māju, viņš nedomājot skrēja kundzei palīdzēt. Diemžēl bija jau par vēlu.

Vietējie stāsta, ka nelaiķe bija žiperīga dāma – gāja uz veikalu, rušinājās dārzā un daudz komunicēja ar kaimiņiem. Valentīns nedomā, ka ugunsgrēks izcēlās krāsns vai novecojošu elektrības vadu dēļ. Vīrietis stāsta, ka kundzes mājā dega vien dažas spuldzes. Visdrīzāk, viņa aizdedzinājusi svecīti vai skapī meklēja drēbes, par gaismas avotu izmantojot sērkociņus.

Kamēr mirušās sievietes piederīgie mēro ceļu uz Ludzu, kaimiņi parūpējas par nama drošību. Ar koka plāksnēm aizsedz izsistos logus un durvis, kā arī vietā, kurā mediķi mēģināja glābt sievietes dzīvību, noliek puķes un aizdedz svecītes.

0 Komentāru