Traģiska diennakts – ugunsgrēkos Rīgā un Kandavas pusē gājuši bojā divi cilvēki

Pievienot komentāru
Traģiska diennakts – ugunsgrēkos Rīgā un Kandavas pusē gājuši bojā divi cilvēki
EDIJS PĀLENS / LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Rīgā un Kandavas novadā gājuši bojā divi cilvēki, apliecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Izsaukumu uz 40 kvadrātmetrus plašu ugunsgrēku dzīvoklī divstāvu mājā Rīgā VUGD saņēma plkst. 16.16. No telpām izglābti pieci cilvēki, viens no tiem bija cietis, bet viens cilvēks šajā ugunsgrēkā gājis bojā. Plkst. 21.19 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt sestdienas rītā – plkst. 6.51 – saņemts izsaukums uz Kandavas novadu, kur divstāvu mājas dzīvoklī deg sadzīves mantas desmit kvadrātmetru platībā.

Izmantojot maskas, no ēkas izglābti divi cilvēki, vēl divi bija evakuējušies pašu spēkiem, bet viens cilvēks ir gājis bojā. Plkst. 8.02 ugunsnelaime lokalizēta, taču VUGD vēl turpina darbu notikuma vietā.

Vītola pastāstīja, ka mediķiem nodots arī kāds cilvēks Liepājā. Viņš piektdien izvests no piedūmotas garāžas, kur puskvadrātmetra plātībā dega elektriskais sildītājs.

Visā Latvijā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēmis 38 izsaukumus, 16 no tiem bija uz ugunsgrēkiem, 18 – uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.